Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magányos emberek, ti hogyan...

Magányos emberek, ti hogyan szoktatok egyedül utazni? Szoktatok egyáltalán?

Figyelt kérdés
Több dologra is gondolok. Pl. hogyan szánod rá magad egyedül az utazásra? Nem zavar, hogy mások a párjukkal, vagy a barátaikkal utaznak? Mivel utazol, autóval, vagy tömegközlekedéssel? Milyen helyeken jártál egyedül? Milyen programokon érdemes így részt venni?

2021. okt. 16. 20:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
én sehogy, nekem kellemetlen egyedül kimozdulni
2021. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

- Ha menni kell, hát menni kell.

- Autóval, busszal, vagy vonattal.

Ha nagyon messzire kell menni, akkor repülővel is.

- Amsterdam.

- Gruppen Party.

2021. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"- Ha menni kell, hát menni kell."

Elnézést, lehet, hogy félreérthető voltam. Én kifejezetten kikapcsolódás célú utazásra gondoltam, mikor elmegy az ember "világot látni", vagy csak itthon kirándulni, nem üzleti útra vagy ilyesmire.

2021. okt. 16. 20:53
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Mi az, hogy hogy szánom rá magam? Hát úgy, hogy imádok utazni. :) Nyilván jobb volt, amíg a párommal mentünk ide-oda édes kettesben, de egyedül utazni sokkal jobb, mint otthon maradni.

"Nem zavar, hogy mások a párjukkal, vagy a barátaikkal utaznak?" Nem. Annyi, hogy kifejezetten romantikus helyekre (pl. Velence) nem megyek egyedül, mert ott kellemetlennek érezném. De egyébként pont nem érdekel. Tele van a világ csodás helyekkel, és nem érdemes megfosztani magunkat az élményektől pusztán azért, mert nem jön el velünk senki.

2021. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
100%
Én koncertekre és fesztiválokra szoktam egyedül járni. Nem fogom magam megfosztani egy jó élménytől csak azért mert nem jön velem senki. Igaz társaságban jobb lenne de még ez is jobb mint otthon a négy fal között. De egyedül szoktam moziba is járni. Tömegközlekedéssel járok mert nincs jogsim. Én például most múzeumokat szeretnék látogatni. De ha egyedül utazol akkor annak is meg van az előnye. Nem kell senkihez sem igazodnod,akkor és oda mész ahová csak szeretnéd. Én csak bátorítani tudlak.
2021. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy valaki egyedül van, nem azt jelenti hogy magànyos. Az két külön dolog. Szoktam utazni barátokkal, családdal és egyedül is. Az utóbbi a leggyakoribb. Engem az motivál hogy szeretek utazni, és nem csak a megszokott turista putrikba. Azzal megyek smi épp ideális, repülő, vonat, busz, autó, hajó. Egyedül is részt vehetsz bármilyen programon, szoktam búvárkodni, szörfözni, SUP-ozni, horgászni, túrázni, strandolni, hegyet mászni stb.
2021. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek egyedül kirándulni.


Oda megyek, ahová akarok, és annyi időt töltök ott, amennyit akarok.


Senki sem szól bele, hogy "ide menjünk" vagy "oda minek megyünk" illetve a saját tempómban haladhatok az adott helyszínen is (nincs aki sürget, de olyan sincs, aki lassítana).


Csoportban nem szeretek csavarogni, maximum 1-2 haver vagy barátnő (de az kizárólag ő).

2021. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"Az hogy valaki egyedül van, nem azt jelenti hogy magànyos. Az két külön dolog. Szoktam utazni barátokkal, családdal és egyedül is."

Ez világos. Én most itt kifejezetten a magányos emberekhez szólok, tehát akik nem tudnának barátokkal, családdal utazni, számukra nem választható opció az egyedül utazás, hanem ha utazni akarnak, azt kénytelenek egyedül tenni.

2021. okt. 16. 22:08
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs családom, párom sincs. Idén nyáron próbáltam ki először hogy milyen az, ha egyedül utazom valahova, korábban baráti társasággal mentem vagy nem mentem egyáltalán.

Hát nagyon jó volt! Néhány napra mentem, csak itt, belföldön - és élveztem. Nézelődtem, sétáltam, még étterembe is beültem egyedül, nem is egy alkalommal. Semmi gond nem volt, szerintem lesz folytatása az egyedül utazgatásnak.

2021. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
a témában még érdemes megnézni Turi Tamás máltai nyaralását, amúgy nem ajánlom a palit, de ide illik az a videó
2021. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!