Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Cyprus telen milyen?

Cyprus telen milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire van hideg?Tenger mennyire huvos?

2021. okt. 30. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12-14 fok a tenger a levegő meg éppen mit fogsz ki. Lrhet 16-28 fok is meg lehet 12 is.
2021. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem olyan sok :/
2021. okt. 31. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit vártál? Még Tunézia és Marokkó is hideg olyankor.


A legközelebbi téli üdülőhely a Vörös-tenger. Választhatsz, hogy neked Aqaba, Eilat, Sharm vagy Hurghada tetszik.

2021. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Többet kellett volna föci órára járni. Akkor meg sem.kellett volna kérdezni. Európában sehol nincs 30 fok meg strandidő télen.

2021. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
3 A Szahara nem az a kifejezetten hideg hely, és Marokkóba benyúlik. Amúgy februárban szerintem simán lehet 25-30 fok Gibraltár környékén is. Január a leghidegebb hónap.
2021. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom a tenger elég lassan melegszik és hűl. Most még lehet fürdeni délen.
2021. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországról télen Dubai hőmérséklete az, ami fürdőzésre is megfelel a tengerben, és viszonylag könnyen elérhető fapados járatokkal, illetve a repülőjegy még nem egy vagyon, bár a szállás árakat nem tudom, de talán lehet elérhetőt találni. Marokkó, Tunézia, Egyiptom, a kanári szigetek, így ciprus sem kifejezetten meleg télen. Inkább csak kellemes kirándulóidő van, kb 20, max 25 fokkal.
2021. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Télen mikor?

Mi voltunk december elején-közepén, 20 fok volt, napon 25 is talán, a tenger olyan 21-22.

Itthonhoz képest kellemes idő, de nyilván nem az órákig lubickolós és esőt, vihart is kifogtunk azért, szerencse, hogy nem mindennap. Ja és abszolút holtszezon, sok étterem, bazársor be volt zárva, nyilván az aquaparkok, kültéri medencék is üresek voltak.

Január-februárban nagyon gyakori az eső és bár fagyni inkább a hegyekben szokott, de azért lehet 5 fok éjjel, napközben meg 10-15, a tenger is lehűl. 15 fokos víz nem olyan kellemes, ha a levegő is ennyi és még esik is netán.

2021. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leírom a tapasztalataimat:


Én Gran Canarian éltem felévig február és augusztus közötti időszakban.


Az óceán február és március alatt csak az oblokben volt kellemes fürdőzésre. Mivel nincs fűtés + nagyon rosszak a nyilaszarok szigetelése ezért a szállodákban az éjszakai recepciós pulcsit vett fel mindig az egyenrhájára. Szó sem volt nappali 25 fokról nem hogy 30 fokról. A nyílt partokon a víz hideg volt. Áprilistól már jött a nyár, júniustól a forróság. Április közepétől ha esténként kimentem nem kellett melegebb felső.


Eliat is ilyen lehet. Cipruson télen szakadó eső van és nuku fűtés. Szicíliában is szokott esni. Vagy viharosan vagy olyan kis szemerkélő épphogy esik, mint Tunéziában.

2022. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!