Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szállodát ajánljátok...

Melyik szállodát ajánljátok Cyprus (aija napa)? Vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 hét lenne az idő, 300.000 ft maximum csak a szállás amit tudok rászánni. Lehetőség szerint igényes és Reggeli vacsora az árban, de nem baj ha all inclusive. Szép és igényes szállás..

#szálloda #igényes #Ciprus #aíja napa #reggeli és vacsora az árban
2020. júl. 23. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Áiá nápába? Nászúton voltunk és a Mermaid hotelbe laktunk,luxushotel volt és megéri minden fityinget
2020. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem, és úgy hívják ,hogy Napa Mermaid Hotel.
2020. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben rendszeresen jártunk nyaranta Cyprusra.Több szállodában is laktunk.Atlantica Aenas,Nissi Beach Resort,Olympic Lagoon,Adams Beach,Aktea Beach.Ezek közül az utólsóba többet nem mennék.A Nissi Beach Resort a legjobb annak ellenére,hogy ez csak négy csillagos.a legjobb sütit amit valaha cukrász készített azt az Atlantica Aenasba kapod,tényleg rendkívüli.Azt nem tudom,hogy belefér -e az árba,mert két éve voltam utóljára.Az all inclusive az már akkor is drágábban jött ki a Nissibe,olyan 400körül,de most kevés a vendég gondolom az árak sem nőttek tovább.600-800 eur körül lehet egy hét reggelivel.
2020. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Régebben rendszeresen jártunk nyaranta Ciprusra."

És ugye találkoztatok Evridikivel?

2020. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!