Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbírságolt a MÁV. Muszáj...

Megbírságolt a MÁV. Muszáj kifizetnem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Diákjegyet vettem Saújhelyről Miskolcra, de még nem csináltattam meg a diákom, a régi meg már nincs meg. Írtak nekem egy utasleadási lapot. A bírság 8.000 Ft, amit 30 napon belül kell kifizetnem. Haverom azt mondta, hogy ne fizessem ki, mert úgy se csinálnak semmit. Nem szeretném kifizetni, de nem tudom, hogy lesz-e következménye. Csekknek, vagy felszólításnak se örülnék, mert szüleim nem tudják. Lesz ennek valami következménye, vagy kifizessem inkább?
2010. szept. 4. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz, úgyhpogy fizess!Inkább "csak ennyit", mint többet, ha megkeresnek..
2010. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, lesz, a 8000-ből többtízezer lesz, aztán mégtöbb, stb., fizesd ki.
2010. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne fizesd ki és aztán nézd meg mi történik.

Ha neked megéri, hogy gyomorideged, vagy alvászavarod lesz napokig...

2010. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolhattál erre akkor is mikor b*sztad megcsináltatni a diákod... meg amúgyis minek ilyenkor vonattal menni? Nekem ha még nincs matricám, akkor busszal megyek, ott vagy nézi a sofőr vagy nem. Ha nézi, akkor még mindig ott a lehetőség hogy nem szállok fel, ha meg már felengedett, akkor kb sosincs gond.

Vonaton viszont 50-50 hogy kéri e a kaller, és amelyik kéri az a hátoldalát is megnézi...

Ha annyi eszed volt, hogy a címedet is megadtad, akkor ki kell köhögni, ha fiatalkorú vagy még szülőn is behajtathatják.

Az ügyfélszolgálatra viszont be kéne menni az érvényes diákkal, és sírni nekik, hátha vmi bemutatási költséggel stb-vel engednek...

2010. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!