Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyári tengerparti repülős...

Nyári tengerparti repülős utazás emberi áron?

Figyelt kérdés
Két felnőtt és három gyerek utaznánk nyáron külföldre. Tudnátok tanácsot adni, hol érdemes repülős utazásra befizetni? Melyik repülőtársaság vagy esetleg utazási irodának a csomagja? Köszönöm.

2021. nov. 21. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Jól értem, hogy sehol nem jártatok még és semmi utazási tapasztalatotok nincs?
2021. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ár-érték arányban szerintem Albánia a legjobb, viszont a reptértől 4-5-óra autóval /transzferrel a Riviéra (az északi tengerparti részek nagyon nem szépek, délen viszont gyönyörű). Ez három gyerekkel nem a legkényelmesebb, úgyhogy én Bulgáriát javaslom. Olcsó is, és nincs is messze, repülővel ott vagytok 1,5 óra alatt kb.

Esetleg Horvátország, de drágább, mint Bulgária. Zadarba repül már a Ryanair.


Az igényeitekről mesélhetnél azért még egy keveset!

2021. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 gyerekem van, nem véletlenül nem mentünk még soha repülővel nyaralni :). Ha erős szempont az ár, akkor inkább a buszos utak jöhetnek szóba (persze csak akkor, ha nagyobb gyerekekről van szó).
2021. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utazási irodát ritkán ajánlok de mivel láthatóan full vakon vagytok a témában és a családban ezek szerint egy talpraesettebb ember sincs inkább kopogjatok be az első utazási irodába ami útba esik.
2021. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1-2 kommentben egy pici rosszindulatot vélek felfedezni, de ezt betudom a szokásos frusztráltságnak, ami mostanában az emberekre jellemző.

Nem, nem igaz, hogy teljesen tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren. Barcelonát végigjártuk ket gyerkőccel és eggyel a hasamban. Azóta viszont már hárman vannak, a legkisebb még 2 eves sincs, szval picit változtak a körülményeink, arról nem is beszélve, hogy míg régebben sikerült szuper akciókat, olcsó jegyeket kifognunk, addig most valahogy azt tapasztalom, mintha eltűntek volna az akciók. Azt feltételeztem, ha most megveszem mondjuk jövő nyárra a repjegyeket, jó áron fog ez menni. Ehhez képest azt látom, hogy semmivel sem olcsóbb most, mint fél év múlva, a szezon küszöbén.

Ezért kérdeztem, ki hogyan csinálja. Kérem, csak az írjon, aki mellőzni tudja a rosszindulatot, nyelvet köszörülni nem feltétlenül ez alatt a kérdés alatt kell. Azt hiszem, senkit nem bántottam meg a kérdésemmel, senki ne legyen bántó velem szemben sem. Köszönöm.

2021. nov. 22. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok elárulod hogy mi volt a rosszindulatú és frusztrált, mikor próbáltam segíteni, és normálisan leírtam, hogy hova menjetek? Komolyan az eszem megáll...

Amúgy meg nem tudom milyen akciókat szeretnél még, mikor jelenleg 3500-6000 ft egy csomó jegy a Ryanairnél.

2021. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 én az első vagyok, és szerintem rám gondolt, meg a négyesre (nem elsőt és másodikat írt, hanem egy-két kommentet). Bár szerintem én sem voltam rosszindulatú, csak egy kérdést tettem fel.
2021. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5

Leírhatrad volna ezt elsőre hogy ne fussunk fölösleges köröket. Nyáron sehogy nem lesz olcsó az utazás. Az egyetlen opció ha nem a tipikus nyaraló helyekre mentek, vagy pedig utószezon. 3 éve mi is inkább Borneóra mentünk mert ugyanannyi volt a repjegy mint egy fapados járat Görögországba. Most nyáron voltak jó árak de az a covid miatt.

2021. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!