Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb, egész...

Melyik a legolcsóbb, egész évben fürödhető tengerpart nomád "csöves" állatoknak?

Figyelt kérdés

Kezdek besokallni a családdal, jelenlegi munkámmal meg mindennel. Aki olvassa a Kiszámoló blogot, szeretném kivenni a "szombatévemet". Tehát irtózom a tömegtől, az idióta emberektől, még a Balatonon is szándékosan azokat a helyeket kerestem, ahol nincs strand és kevlártalpú cipőben be tudtam gázolni a nádason keresztül.


Intelligens és kulturált ember vagyok (a környezetem is annak tart), de valahogy nem adja nekem ez a modern, 21. századi feeling.


Szóval valami olyan helyet keresnék, ami ha nem is olyan exkluzív, mint a Part című Danny Boyle filmben (amit ugyancsak tönkretett a sok konzumidióta droid), de legalább egy évig nyugiban el tudnék lenni. Segítenék a rákászhajón vagy kunyhót építeni, de még ez se kell, fizetnék is érte, csak ne turista paradicsom legyen a sok gyökérrel.


Tudna valaki valamit ajánlani?



2021. okt. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Borsod, annak is a keleti része.
2021. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
India nyugati partja Mumbaitól délrr nagyjából tudja ezt.
2021. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Bács megyében az 5. vízáteresztő csatorna a dunamelléki csatornaleágazásnál pont ezt a képet mutatja, amit írtál kérdező.
2021. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

"Melyik a legolcsóbb, egész évben fürödhető tengerpart ....?"


1 és 3 válasza: "Borsod, annak is a keleti része." és "Bács megyében az 5. vízáteresztő csatorna"


Igen. Mindkét hely remek tengerpart. 🤣😂🤣😂🤣

2021. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szomália :)
2021. okt. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az arab világ olajkincs nélküli, tehát szegényebb országainak turistamentes részei.
2021. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ghánára szavazok. Afrikai viszonylatban normálisabb, demokratikusabb, nyugisabb... az Aranypart az Egyenlítőtől kb 5 fok, mondjuk az óceán nem 30 fokos, de úszni azért lehet.

Az élet a mi szemünkkel nézve olcsó, az emberek barátságosak, sokat járunk családilag. Meg kell szokni, hogy pofára mennek a mindennapokban az árak (valamiért azt hiszik, Európa egy nettó kánaán, ergó te 10-szer annyit fizetsz :)

2021. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!