Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kabin méretű...

Szeretnék egy kabin méretű fehér bőröndöt csak attól félek hogy össze karcolódik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy oldalon egy nagyon szép kabin méretű fehér bőröndöt minden olyan benne amilyet szeretnék csak annyi vele a probléma hogy félek hogy össze karcolódik és barna fekete nagy karcolások lesznek rajta. Én nagyon vigyázni szoktam a cuccaimra de véletlenek mindig előfordulhatnak. Most szerintetek akkor ne vegyek fehéret vagy van valakinek fehér bőröndje aki tudna ebben segíteni hogy neki szokott e karcolodni?

#utazás #bőrönd #Fehérbőrönd
2021. nov. 29. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Állj! Egy bőrönd, utazótáska, stb. az mindig is egy használati tárgy lesz. Tehát használódni fog. Kopni fog. Miért várod azt, hogy ne legyenek rajta karcok??
2021. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt várom hogy ne legyenek karcok. Természetesen tisztában vagyok vele hogy lesznek rajta pici karcolások vagy nagyobbak. csak a fehér színen szoktak lenni fekete vagy barna karcolások amik mondjuk egy fekete bőröndöm nem látszanak annyira. Ezért kérdeztem hogyha valakinek van fehér bőröndje akkor az írjon már hogy neki mennyire karcolódik hogy csak ugyanannyira karcolódik mint egy sima bőrönd vagy jobban mint egy átlag szín
2021. nov. 29. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira karcolódik, mint a többi, de a fehéren jobban meglátszik.

Gondolom, ha annyira tetszik, akkor nem akarod fóliáztatni, huzatot tenni rá stb. Pedig ezek nélkül gyorsan meg fog látszani rajta a használat.

2021. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha kabinbőrönd és biztos vagy benne, hogy soha nem adod fel, akkor nem fog eszméletlenül sokat koszolódni, karcolódni.


De ez persze a minőségétől is függ, az meg az ártól. Egy 80 ezres Samsonite jobban tart, mint a noname 12 ezres kínai.

2021. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2021. nov. 30. 11:40
 6/7 BeefEater ***** válasza:
100%

Két okból lehet fekete karc a fehér bőröndön: az egyik, ha a műanyag nem anyagában színezett, hanem festett. Olyat vegyél ami anyagában színezett és akkor ez meg van oldva. És lehetőleg ne fényes felületűt, mert azon jobban meglátszik a karc.

A másik ok, amiért fekete lehet a karc: kosz (vagy a karcoló tárgy nyoma). Takarítsd le.

2021. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , már találtam egy jót🥳
2021. nov. 30. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!