Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 11 hós babával Maldív-szigetek...

11 hós babával Maldív-szigetek? Járt már ott valaki ilyen kicsi gyerekkel? Esteleg tudtok bababarát resort szigetet ajánlani?

Figyelt kérdés

Február-márciusban készülünk menni Maldívra.

11 hónapos a kislányunk.

1x már repült , de csak Milánóig


2021. dec. 20. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Nyug, nem te vagy az egyetlen újgazdag, aki élete alapvető kérdéseire sem képes válaszolni.

Így megy ez.

2021. dec. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a csodás választ kedves 1.

Szebbé tetted a napomat

2021. dec. 20. 12:51
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek helyett engem vigyetek.Nem fogok zavarni megígérem.
2021. dec. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy 11 hónapos gyerek nem fogja fel, én 1-2 éves koráig Magyarországon belül kerestem úticélt ekkora gyerekkel. El lehet vinni persze, nem tiltja semmi, de a repüléssel nem teszel jót vele, egy ekkoragyereknek nagyon megviseli a fülét a fel- és leszállás.
2021. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
4-es, szerinted az ilyet érdekli? Nem az számít, hogy a gyereknek mi a jó, csak hogy kiposztolhassa instára, meg facebookra, hogy #csodavagy meg #nekedadomavilágot. Az, hogy a kicsi szenved közben, illetve hogy a többi utast is megszívatja vele, az teljesen lényegtelen.
2021. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
5-ös biztosan igazad van, de azért én megpróbáltam hatni rá.
2021. dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell ilyennek lenni,

A féltékenységtől undorítóbb dolog nincsen😣

Szerintem én teljesen normálisan kérdeztem, de ha ennyire nem tetszik minek olvassátok el.

2021. dec. 21. 08:49
 8/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem volt az első repülésnél, egy hangja sem volt

Tudjátok egyáltalán mennyien utaznak ilyen kicsi gyerekkel messzi helyekre??

2021. dec. 21. 08:52
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem féltékenyek, hanem gyakorlatiasak a hozzászólók. Te sem fogod jól érezni magad, meg a gyerek sem. Viszel bébiszittert esetleg? Ha igen, akkor lesz lehetőséged a kikapcsolódásra, egyébként nem nagyon.

Én gyakran utazok repülővel és látom, hogyan szenvednek a kisgyerekes szülők, a kisgyerekek és a körülöttük utazók is.

2021. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Semmi baja nem lesz a repüléstől a kicsinek. Mindenképpen tengerparti villát válasszatok, én a gyerekkel nem mernék vízen lévőbe menni. Google-on rá tudsz keresni a családbarát hotelekre és tudsz választani a pénztárcádnak megfelelőt. Szerintem egyébként bármelyik 4 vagy 5 csillagos resort sziget tökéletes választás lehet. Maldivon mindenhol első osztályú az ellátás és a part, az már tényleg egyéni preferencia kérdése, hogy hol tetszik jobban a szoba vagy a medence. Mi márciusban megyünk a Lily Beach Resortba, nálunk az all inclusive ellátás volt a fő szempont :)
2021. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!