Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hülye kérdés de na , tudom...

Hülye kérdés de na , tudom sokan tesznek félre és gyűjtenek pénzt hogy ki tudjanak más országba meni nyaralni , én is ezen töröm a fejem, gyűjtsem a pénzt vagy inkább költsem magamra ,nem tudom melyik az értelmesebb?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

a vilag legertelmesebb legjobb dolga az utazas

gyujts!

2021. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Saját magadnak kell felállítani a preferenciákat!


Mi a fontosabb neked?

szórni a pénzt, hagyni, hogy elfolyjon a kezed között mindenféle percnyi boldogságot okozó dolgokra - vagy pedig kiszemelni egy uticélt, és oda elutazni az összegyűjtött pénzből.


Ezt senki más nem tudja neked megmondani - te magadnak kell eldönteni.


Van, akinek fontosabb az, hogy ne kelljen számolgatnia a pénzt évközben, és amit tetszik, bármit megvegyen...

Mások meg szeretnek célokat kitűzni, és arra takarékoskodni.

2021. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem gyűjtsél inkább helyesírási szótárral.
2021. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hogy melyik az értelmesebb? Hát nem Te az biztos!
2021. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is magadra költöd, ha utazol és akkor is, ha veszel egy ruhát.
2021. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg te beszélsz a helyes írásról az mi hogy “helyesírási szótárral??? 😂😅nem inkább szótárra ??
2021. dec. 29. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez értelmetlen , mert mindened elvész , pláne most amikor káosz van . Dimán kintragadhatdz karsntenban nyomi körzetben semmi ellátás stb . Mivel gyűjtesz nem vagy teli stexel sem vagy komoly elithez tartozó . Azokra nem vonatkozik semmi csak jó és kiváltság . Mérlegeld át , mert tuti buli is lehet kaland de horror is térség úticél ide vagy oda . (Lefutott a fapados lastminute filléres téma , bezarult a fogyasztói lét most trljesen masra állnak át ...).
2021. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát kérdező, látszik hogy szellemileg nem nagyon vagy eleresztve. Inkább ne utazgass, mert még eltévedsz amilyen szerencsétlen vagy!
2021. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Én is inkább utazásra költök, mint tárgyi dolgokra. Sokkal tartósabb, örök élmény egy utazás, mint új ruhákat gyűjteni. Persze van, aki máshogy gondolja, de ez nem baj. Én személy szerint még reptéri alvást is bevállalom, ha az fér bele anyagilag, csak utazhassak. :)
2021. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"gyűjtsem a pénzt vagy inkább költsem magamra"


Amit utazásra költesz, azt tulajdonképpen magadra költöd. De igazából nem vagy-vagy alapon kell gondolkozni, hanem is-is alapon. Kellenek a mindennapi dolgok,apróságok is, és kellenek a hosszabb távú célok is.

2021. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!