Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha kárpátaljai magyarokkal...

Ha kárpátaljai magyarokkal szeretnék beszélgetni, akkor ők mely fórumokon vannak többen? Itt valamiért alig, vagy egyáltalán válaszolnak közülük. Megpróbálnám máshol, de kérdés, hogy hol érdemes, ahol biztosan fent vannak, akár sokan is?

Figyelt kérdés

2021. jún. 26. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem válaszolnak - akart volna a kiírasban e mondatrész lenni.
2021. jún. 26. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen
2021. jún. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Mely internetes fórumokon vagytok többségben jelen? Mert itt sajnos vagy nem, vagy alig egy-két ember szokott válaszolni, mikor "Kárpátaljaiak!" címmel írok ki néhány kérdést. Feltételezem ebből, itt alig vannak ukrajnai magyarok...


Mindenesetre kösz, hogy (legalább Te) jeleztél nekem!

2021. jún. 27. 12:27
 4/10 anonim válasza:
Jelen.Én szerintem pl Instán vagyunk többen.Ott rengetegen.Csak keresni kell.De miért érdekel?Ismerkedni akarsz netán?
2021. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akár! :DD


Valójában inkább amiatt (ez) a kiírás, hogy néha kérdezek (és kérdeznék is még) kifejezetten Kárpátaljával kapcsolatos kérdéseket, de egy, két, vagy nulla válasz szokott érkezni.

Anyaországiaktól ezeket hiába kérdezném, ti viszont alig-alig vagytok itt.

Sajnos. :(

:)

2021. aug. 8. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Adok egy tuti tippet, mert ez már vagy a 20. kárpátaljás kérdésed:


Veszel egy jegyet a flixbuszra, kopnkrétan kb 8-9 ezer forintért elvisz oda-vissza Ungvárig, vagy Munkácsig. A 4-5 éjszakára találsz komfortos szállást kb 30 ezerért akkor is ha egyedül mész. Ott megnézheted magadnak azt, amit szeretnél, és beszélgethetsz is kárpátaljaiakkal. Szerintem ha elmész egy magyar faluba a nénik, bácsik főleg ezer örömmel beszélgetnek veled a piacokon pl.

2021. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a huszadik, csak a harmadik. Vajdaságról is többet kérdeztem már. De itt mindenki mindent úgyis sokkal jobban tud, mint az illető saját maga. Gyakori, én ilyen téveszmékből tobzódóan szeretlek!

Előbb egyébként Újvidék lesz, csak utána jön majd valamikor Kárpátalja.

2021. aug. 23. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá! Kb a létező két legolcsóbb úticél, úgyhogy akár még az ősszel meg is járhatod mindkettőt.
2021. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha jön az igazolvány indulok is! Meg utána Krakkóba - kb. mindenki valami elképesztően (már-már) mesebeli városnak írja le!
2021. aug. 23. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam, valóban az :)
2021. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!