Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová utazzunk a Maldív szigete...

Hová utazzunk a Maldív szigetekre nászútra?

Figyelt kérdés
Az álmom eljutni a Maldív szigetekre. Ki melyik szigetet ajánlja? A Meeru Islandot néztük a párommal, nagyon tetszik az a sziget,ki járt már ott vagy találok attól szebb/jobb szigetet is?

2022. jan. 7. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Medhufaru szigeten voltunk a Soneva Jani resortban. Az asszonynak is ez volt az álma, ő nagyon éltr, szerintem dögunalom volt. De ízlések és pofonok.
2022. jan. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jártál amúgy hasonló trópusi szigeten? Maldív szerintem a legunalmasabb az összes közül, maximum pár karibi kirakathely versenyezhet vele. Seychelle, Lakshadweep (ez ráadásul ugyanaz a szigetcsoport, csak Indiához tartozik és van kultúrája), Andamán, Palau, Mauritius, Zanzibár meg kismillió másik sziget lenne, nagyon ajánlanám, hogy nézz körül, mielőtt foglalsz, mert agyon fog ütni az unalom 1.5 napnyi instaposztolgatás után. Írd és mondd semmi nincs a resortszigeteken, de a simák sem túl izgik.
2022. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Na, ezeket jó tudni.
2022. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az egyik legszebb tengerpart, DD nagyon macerás kijutni... en inkább Tanzániát nézem mar ezért
2022. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
@4 Macerás? Felülsz egy gépre, elvisz Maléig, utána meg egy darab transzfer arra a 300x900 méteres atollra, ahol a következő két hétben nézheted a vizet vagy fizethetsz 300 dollárt egy két órás programért. Az egész Karib-térség meg az Indiai-óceán más részei is dugig vannak hasonló tengerpartokkal.
2022. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért a maldiv ikonikus nyaralóhely. Ennyire tiszta víz, hófehér homok, csak bora boran, valóban a karib térségben meg plusz meg egy két helyen van. Sztem macerás, eleve atszallasos, utána meg a maldivon is repülni kell.. plusz most még ugye teszt is kell, meg regisztráció..
2022. jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De egyébként én is tervezek egy even belül egy nagyon fehér homokos nyaralást, nekem a karib térség annyire nem jon be, Mexikóban már voltam. Maldiv seychelles, Thaiföld, Tanzánia... nehéz eldönteni
2022. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
@6 Fél Kelet-Indonézia ilyen helyekkel van tele, azzal a különbséggel, hogy az nem kirakat. Volt, amikor konkrétan egyedül voltam egy szigeten, 20 dollárt fizetve a szállásért.
2022. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott meg nem voltam de azért ennyire tipikus partot mind a maldivon van nem sok helyen találsz, ha az ország méretét nézed... de most direkt beírtam és valóban kidobott egy par olyan partot amire en gondolok. De azért jakartabol még el is kell a szigetekig jutni megincsak.
2022. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy kell meghalni az unalomtól...

Mi Malén voltunk, itt várost is lehet nézni. De a tengerparton sem kell unatkozni... lehet búvárkodni, tengeralattjárózni, luxus hajózni, szörfözni, yachtozni, menni masszázsra stb

2022. febr. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!