Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országokban/szigeteken...

Melyik országokban/szigeteken vannak szabadon élő majmok?

Figyelt kérdés
A nászutunkat szervezzük és a férjem imádja a majmokat:D Valami egzotikus helyre mennénk,ahol szabadon élnek és akár az erkélyünkön is találkozhatunk velük. Bali az egyik opció. Balin kívül hol vannak még ilyen (megközelíthető) helyek?

2022. jan. 14. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
India pl. Piszkos tolvajok és agresszívek.
2022. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gibraltáron.
2022. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A majmok addig szórakoztatóak, amíg állatkertben nézed őket meg a David Attenborough mutogatja, hogy mit szoktak csinálni. Az erkély találkozás azt jelenti, hogy lelopják a fejedről a szemüveget, kikapják a kezedből a vizet, rosszabb esetben meg megharapnak és mehetsz azonnal orvoshoz. Éltem egy darabig trópusi országokban, nem kimondottan voltak a kedvenceim.
2022. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem egzotikus ország és nem is élnek teljesen szabadon, de Hollandiában az Apenheulben vannak szabadon járó kismajmok.
2022. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is inkább azt mondanám, hogy jobb tartózkodni tőlük. Egy arany középút lehet, ha elmész egy látogatható rezervátumba, például Zanzibáron. Pár lépés tàvolságról figyelheted őket, de nem lopnak el semmit, max letörnek egy-egy faágat, ami betöri a koponyádat, de ez ugye nem szándékosm
2022. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Japánban is vannak
2022. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
1.-s akkor te nem voltal Indiaban, a szurke langurok nyugodtak, nem felnek es nem lopnak, adtam neki banant es ooyan lassan nyugodtan vette el a kezembol mint egy ember, viszont Balin a Rhesus makakok agresszivek, lopnak. Amugy millio hely van ahol szbadon elnek a kulonfele majmok, Azsia, Afrika, Latin Amerika.
2022. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Igaz, nem voltam, asszem a NatGeo-n volt India majmairól egy pár részes ismeretterjesztő film. Érdekes volt, más-más helyeken teljesen másképp viselkednek, másféle természetűek, hiába ugyanaz a faj. Egyéniségek, akárcsak az emberek. Ezt meg most néztem éppen, érdemes végignézni, a világból mindenhonnét :-)


https://www.youtube.com/watch?v=QBN1bdR_LLs&t=2s

2022. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adammaister ***** válasza:
71%
Parlamenben is vannak
2022. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb. 90 országban élnek!

Megszámoltam az országokat a térképen, meg is lepődtem.

2022. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!