Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Minden évében egy bizonyos...

Minden évében egy bizonyos 100 ezer forint felett költök ruhára és kiegészítőkre (ékszer, smink stb ) ... De el döntöttem hogy inkább össze gyűjtőm a pénzt utazásra ,meg éri ki gyűjteni ?kb 2 évig gyűjteném

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt mi mondjuk meg? Ennyi info alapján? Ha szeretnél utazni, és a ruha-cipő nem hiányozna, akkor megéri, egyéb esetben nem.
2022. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Meg, legfeljebb mezítláb mész..
2022. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

kchhhhh......te csak havi 100-at tudsz félrerakni, csóri!

Ebből nem sokminden lesz, azt ugye tudod, tündérbogaram?

2022. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha utazásra teszel félre, TELJESEN MINDEGY, hogy mennyit. Olyan élményekkel leszel gazdagabb, amiket senki el nem vehet tőled. És mindig összejön a kitűzött cél. Én perselybe dobálok pénzt, tízezrenként összeraktam az utazópénzt. Úgy kezdtem, hogy 16 évesen Bécs, Pozsony, majd Prága, azóta eljutottam Argentínába, Brazíliába, Indonéziába, 3 hétig utaztam a taranszszibériai vasútvonalon, hogy csak a kedvenceimet említsem. És még mindig megvan a Mátyás királyos perselyem. A világot igenis meg lehet váltani!


Kitartást! Lehet, hogy lesz egy-két lemondás: a ruhatár tartós és nem kell mindig újat venni. Gondolom van már annyi ékszered, hogy ne kelljenek újak. Hidd el, ha eljutsz a kiszemelt úticélra, ráalkudni a piacon valami szemmel láthatólag 5 centet érő bizsura is sokkal nagyobb büszkeség és élmény lesz, mint Pesten venni valami vackot.


A kettes/hármas válaszolóra ne hallgass! Nyilván ők egész télen Mauritiuson nyaralnak.

2022. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 válaszoló nagyon szépen köszönöm a választ 😊 ezt a választ vártam de ezt is csak azt tudja így megválaszolni aki sokat utazott, végre egy normális ember 🥰 nem úgy mint a 3 válaszoló akinek még 100 ezer Ft-ja sincs félre téve 🤣de sok kicsi sokra megy , én ennyivel kezdem el gyűjteni de legalább csinálom azt amit szeretnék , te meg itt osztod az észt mert nincs életed ha nem tetszik a kérdésem akkor minek olvasod és minek írsz ? Az ilyen emberek miatt tart ott Magyarország ahol !!!
2022. jan. 16. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon is megéri gyűjteni. Az élmények semmilyen ruhával nem pótolhatóak. Imádok utazni, sokfelé jártam már a világban. Nagyon jó érzés, mikor valamiről eszembe jut egy adott hely, és visszaidézem milyen volt ott lenni, visszajön a hangulata, és örülök, hogy ott is jártam már. Amikor például filmekben felismerek helyeket, első ránézésre mondom, ez hol van, és akkor boldog vagyok, hogy élőben én is állhattam már ott.
2022. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megéri utazásra gyűjteni, mert azokat az élményeket senki nem veheti el tőled, egész életedben emlékezni fogsz rá. Egyébként egy-egy utazás hihetetlen sok energiával tölt fel, hónapokon keresztül örömet okoz, míg egy új ruha csak a megvétel napján okoz örömet (legalábbis nekem).
2022. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!