Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » El akarok tavasszal utazni...

El akarok tavasszal utazni egy olyan országba, ahol jelenleg PCR tesztet kérnek. Mi van, ha pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Akkor bukom az utazást gondolom meg a repjegyet is. Wizzair-el mennék. Vagy van valami megoldás, pl átteszi a légitársaság nekem későbbre, amikor már negatív a teszt?
2022. jan. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Legegyszerűbb ha megnézed az oldalukon vagy felhívod őket. Amúgy kétlem, hogy áttenék emiatt, főleg egy fapados társaságnál.
2022. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél flexi jegyet, aminek változtatható az időpontja. Wizz Flex néven találod meg. (Nyilván drágábban.)
2022. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tanácsos a Flex megvétele, hogy el tudd tolni az utat. A szállás legyen lemondható, illetve lehet kötni biztosítást, ami ilyen esetekben megtéríti a károd egy részét.

Ennél többet nem tudsz tenni.

2022. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egészségügyi kockázatokat alapvetően neked kell viselned, persze kivéve, ha erre biztosítást kötsz (és fizetsz), illetve ha a szolgáltatás tartalmaz ilyen biztosítást.

Nézd meg a lemondási feltételeket a szállásnál is és a légitársaságnál is.

2022. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

1. Nem akarsz, csak szeretnél.

2. Ha fertőzöttnek érzed magad, úgysm szállsz repülőre.

3. Nem tudom észrevetted-e, de manapság nehéz 10 eurónál drágább jegyet találni bármely helyre, bármely időpontra. Ha beteg leszel, max ezt bukod.

4. Természetesen ha felelőtlenül utazol és pozitív tesztet produklsz, az a TE felelősséged. Ilyenkor mindent fizetsz.

Üdv a 21. szzadban.

2022. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"3. Nem tudom észrevetted-e, de manapság nehéz 10 eurónál drágább jegyet találni bármely helyre, bármely időpontra. Ha beteg leszel, max ezt bukod."


Már beoltani is felesleges.

2022. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok, fogok is, mivel ma megvettem.


Fertőzöttnek nem érzem magam, az elmúlt 2 évben sem éreztem sose, viszont egy fej vagy írás teszt miatt nem szeretném bukni az utam.


Nem éppen 10€ volt, nem tudom te hova utaznál kb 2 doboz cigi árából repülővel, de az enyém mögé nyugodtan tegyél még pár nullát, mert olyan helyre megyek lakni, amiből neked képen még egy hűtőmágnesre se futná, de azért itt próbálsz okoskodni, bár a válasz hasznossági %ot nézve nem sokan eszik meg a baromságod :)


Viszont, mivel nem tudom hogy pozitív vagyok, sőt a postára is bemegyek, valamint a buszra is felszállok, ahol szintén végigfertőzhetem teszt nélkül az embereket, úgyhogy köszönöm a marha hasznos választ kedves 5. A többielé viszont tényleg hasznos volt, köszönöm.

2022. jan. 19. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Ne becsüld le a hűtőműgnesek erejét, és a válaszadók tudását.

Te mindkét szabályt megszegted, ráadásul még arra is képtelen vagy, hogy olcsó repjegyet találj, vagy guglizzál.

Mondanám, hogy kettőnk közül ki az együgyű, de szerintem innentől egyértelmű.

Ennyit érsz bameg.

2022. jan. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!