Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek pozitív...

Van itt olyan, akinek pozitív lett a koronavírus tesztje, emiatt nem tudott utazni vhova?

Figyelt kérdés
Olaszo-ba mennénk és oda is kell már teszt. Elég para, ha egy nappal utazás előtt lesz + a teszt és bukja az ember a szállást... de nem is hallottam még ilyenről a másfél év alatt. Mindenkinek sikerül - tesztet produkálni utazás előtt?
2021. dec. 17. 05:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt ne mondd, hogy ezt a kockázatot az elmúlt bő másfél év után új rizikóként éled meg! Pedig ha belegondolsz, ezer meg egy oka lehet annak, ha az ember nem tud elutazni. Például betegség... amiből nem csak a Covid-19 létezik. (És igen, korábban is ordenáré parasztságnak számított mondjuk influenzaszerű tünetekkel elutazni és potenciálisan megfertőzni közben másokat!)
2021. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Más az, h tényleg beteg vagyok és nem tudok elutazni, mint az, h semmi bajom, de a teszt kimutatja a vírust....mivel vannak tünetmentes hordozók, gondolom ez is előfordulhat.

És am még nem teszteltek eddig Covidra, nincs ebben tapasztalatom. Ez van

2021. dec. 17. 07:20
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Tünetmentesként is ugyanúgy fertőzöl.
2021. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
Jelen. Holnap reggel utaztam volna Londonba az ünnepekre. Ma reggel csináltattam meg az utazáshoz szükséges tesztet és pozitív lett. De nekem kb kedd óta enyhe megfázásszerű tüneteim voltak, tegnap estére pedig elment az íz- és szagérzékelésem, így nem ért teljesen váratlanul. A repjegyet viszont buktam.
2021. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez pech, hiszen ha te nem vagy beteg, ki a f@szt erdekli, hogy szejjelfertozol egy csomo embert? Az ilyen emberek, mint te, ertek el azt, hogy egy helyi jarvanybol vilagjarvany legyen. A jo hir az, hogy mivel boven akad ilyen szuklatokoru ember, igy valoszinuleg tiz ev mulva sem leszunk tul ezen. Pedig ket ev eleg lett volna.

Letezik, hogy semmibol nem tanulsz?

2021. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

El nem tudom képzelni, miért írtad ki a kérdésedet. HA pozitív a teszted, az azt jelenti, hogy fertőzöl.

Ilyenkor értelmes ember visszavonul, és nem okoskodik.

2021. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ügyfelemnek sok külföldi munkavállalója van, ott már többen ragadtak otthon amikor hazautaztak szabira. Mondjuk ők semmit nem buknak, mert otthon vannak, a cég meg fizeti az átfoglalást.
2021. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén, én nem értem ezt a felháborodást. Végzünk ezer más tevékenységet úgy, hogy közben simán lehetünk tünetmentes hordozók, csak épp nem tesztelnek. Munka, belföldi út, bevásárlás.

A kérdezőnek egyelőre nem lett + a tesztje, és nem is írta hogy amúgy utazna, pusztán hogy ez plusz stressz, ami szerintem tök érthető.

2021. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!