Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair programhoz a dokumentu...

Au pair programhoz a dokumentumokat milyen nyelven kell feltölteni?

Figyelt kérdés

Cultural Care-nél vagyok, augusztusban utaznék és kellenek ugye különböző dokumentumok, erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi papírok, amiket én itthon nyilván magyar nyelven kapok meg. Ezeket nekem kell lefordíttatnom, vagy a magyar iroda intézi őket és ők továbbítják az amerikai irodába?

Örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat!

Köszönöm!



2022. jan. 22. 11:16
1 2
 1/20 anonim válasza:
64%
Miért nem a közvetítő irodát kérdezed???
2022. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért mert arra vagyok kiváncsi mik a tapasztalatok. Egyébként pedig ha nem érdekel a kérdés, vagy nincs rá érdemes válaszod nem kell válaszolni, mert semmivel sem vagyok előrébb.
2022. jan. 22. 16:01
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted nem egyertelmű h kell angol fordítás?
2022. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ahj, oké, rosszul tettem fel a kérdést. A lényeg, hogy én intézem, vagy csinálja az ügynökség?

De mégegyszer: ha nem tudsz válaszolni, nem kell. Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, tehát, elmagyarázom, hogy biztosan megértsd, olyasvalaki válaszára várok, aki kint volt ezzel a programmal, neki hogy ment a dolog. Remélem így érthető, ne fáradj a válaszadással, ha semmi közöd a témához. 🙂

2022. jan. 22. 16:19
 5/20 A kérdező kommentje:
Bocs, visszavonom, mert jól tettem fel a kérdést. A kérdés az, hogy a profilomra milyen nyelven kell FELTÖLTENI. Az nyilvánvaló, hogy kell az angol.
2022. jan. 22. 16:21
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Neked nem tapasztalatokra van szükséged, hanem egy információra a Cultural Care-től, mert a válasz a kérdésedre egy aktuális szabály!

Az eddigi válaszolók semmi rosszat nem írtak.

2022. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Linkelned a magyar iroda honlapját?
2022. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát te nyilván tudod mire van szükségem. Hadd döntsem már el, hogy mit szeretnék tudni.

Hallottam már információkat pár helyről, de mondtak ilyet is, meg olyat, annak ellenére, hogy az ügynökség mindenkinek ugyanazt mondja.

Szóval mégegyszer: aki már utazott Cultural Care-rel és megosztaná velem a tapasztalatait annak nagyon örülnék. Aki meg nem ért semmit az egészhez, csak mocskolódni jön ide az mehet, mert nem akarom rátok pazarolni az időmet.

2022. jan. 23. 14:30
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Hol látsz te itt mocskolódást?
2022. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"Hallottam már információkat pár helyről, de mondtak ilyet is, meg olyat,..."

Mindenkit megkérdezel, csak az irodát nem? :D


"annak ellenére, hogy az ügynökség mindenkinek ugyanazt mondja."

És szerinted idővel nem változnak a dolgok? Az emberek emlékei sem változhatnak, igaz?

Továbbá milyen válaszokat vársz, ha már hallottál ilyet is meg olyat is? Húzod a strigulákat, és amelyik nyer, az alapján fogsz dönteni, ahelyett, hogy megkérdeznéd az illetékeseket? :D Egyre viccesebb.

2022. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!