Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au pair programhoz a dokumentu...

Au pair programhoz a dokumentumokat milyen nyelven kell feltölteni?

Figyelt kérdés

Cultural Care-nél vagyok, augusztusban utaznék és kellenek ugye különböző dokumentumok, erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi papírok, amiket én itthon nyilván magyar nyelven kapok meg. Ezeket nekem kell lefordíttatnom, vagy a magyar iroda intézi őket és ők továbbítják az amerikai irodába?

Örülnék, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat!

Köszönöm!



2022. jan. 22. 11:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

"Hadd döntsem már el, hogy mit szeretnék tudni."

Mindenki értette a kérdésedet és senki sem akart dönteni helyetted.

Te vagy az egyetlen, aki értetlenkedik.

Biztos, hogy felelősségteljes döntés gyerekeket rádbízni, ha ennyire éretlen vagy pszichésen és szellemileg is?

2022. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
38%
#11: 👍👍
2022. jan. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
2022. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Jaj de vicces. Azt hiszem nem értjük egymást. Az első hely az ügynökség volt, ahol kaptam egy választ. Igen, mindenkinek ugyanazt mondják, de van akinek így volt van akinek amúgy. Nem “strigulázok”, hanem mérlegelem a lehetőségeket, szeretnék minél tájékozottabb lenni, hogy majd mire számítsak. Mert lehet elintézi az iroda, de lehet nem, és nekem ha az utolsó pillanatban azt mondják, hogy mégsem intézik, akkor lehet már nem lesz időm saját magamnak elintézni. Szeretnék felkészülni, ezt pedig csak mások tapasztalataiból lehet. Nem tudom, te az ilyen helyzetekben mit csinálsz, de tegyük fel elmennél valahova nyaralni, megkérdezel embereket, hogy mik a tapasztalataik, lesz aki jót mond, lesz aki nem, de a végén úgyis az lesz amit eldöntesz. Tudom, nem ugyanaz, de ugyanúgy tájékozódik az ember. Én itt eddig nem kaptam mást, csak hogy miért itt kérdezem. Már elnézést, de miért ne kérdezhetném meg itt, egy olyan fórumon, ami erre lett kitalálva?

De úgy látom máshol kell majd választ találnom, mert itt csak azok találnak meg, akik belém kötnek, hogy miért így csinálom, miért nem úgy. Úgyhogy mondom mégegyszer: ha semmi közöd a témához akkor nem érdekel a “válasz” amit leírsz nekem ide, kérlek ne pazarold az időmet, és mondanám, hogy a tiedet se, csak az nem érdekel, és semmi közöm hozzá (csakúgy, mint neked ehhez a kérdéshez :) ).

2022. jan. 23. 17:42
 15/20 A kérdező kommentje:

Ezzel én itt befejeztem, mert elég volt abból, hogy mindenkinek megvan a véleménye, de semmit nem tud erről a témáról. Belém lehet kötni, de remélem ti is tudjátok, hogy idegenek véleménye nem fog befolyásolni.

Kedves 11. válaszoló, remélem pszichológus vagy és valami csodásan jó, ha így megállapítottad ismeretlenül rólam, hogy éretlen vagyok. Köszönöm szépen, vannak a programhoz kötelező személyes és gyermekfelügyeleti referenciáim, akik ismernek is, azt hiszem nincs szükségem a “szolgálataidra”.

2022. jan. 23. 17:47
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

"...remélem ti is tudjátok, hogy idegenek véleménye nem fog befolyásolni."

Akkor mit keresel itt? :D


"vannak a programhoz kötelező személyes és gyermekfelügyeleti referenciáim"

Ebből logikailag nem következik az, hogy alkalmas vagy bármire is.

2022. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Mit keresek itt? Feltettem egy kérdést, arra keresek választ. Nem véleményt.

A te kommentedből meg logikailag az következik, hogy nagyon nem érted, mit írtam le már párszor. És hogy mi a kérdés. 🙂

2022. jan. 23. 17:55
 18/20 anonim ***** válasza:

"Ezzel én itt befejeztem.."

És ennek ellenére még mindig itt vagy... :D

Ennyit ér a szavad.


Továbbra is értjük a kérdésedet mindannyian.

Leírtuk, hogy hol kapsz választ, de neked az nem elég jó, mert... miért is? Bizalmatlan vagy? Akkor meg miért nem fordíttatod le te magad a papírjaidat, ha tényleg képes vagy döntéseket hozni és felnőttként viselkedni? Már rég elintézhetted volna. Szerinted melyik munkaadó venne téged komolyan? :D

2022. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Azt fejeztem be, hogy választ reméljek a kérdésre. Belinkeltétek nekem az ügynökség oldalát, amit ismerek, mondtátok, hogy őket kérdezzem, már rég megvolt, és úgy gondolod, ez válasz a kérdésemre. Én ezt tiszteletben tartom, hogy te így gondolod, de nekem ez nem válasz, nem segítség.

Annyi tisztelet meg benned is lehetne, hogy nem állandóan mocskolódsz. Én nem mondtam senkire semmi rosszat, maximum megkértem, hogy hagyjon békén, mert csak belém köt. De ha neked jólesik, hogy egy ismeretlenről mondasz dolgokat, akkor egészségedre, én nem tudok veled mit kezdeni.

2022. jan. 23. 18:14
 20/20 anonim ***** válasza:

"...én nem tudok veled mit kezdeni."

És mit fogsz kezdeni egy idegen ország gyerekeivel? :D

Együtt hisztiztek majd, ha valaki megpróbál titeket jó irányba terelni, hogy érvényesülni tudjatok?

2022. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!