Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » S. O. S repülöjegyet szeretnék...

S. O. S repülöjegyet szeretnék venni! Már le is adtam az adatokat, a bankszámla számomat, az email cimemet. Akor most mivan?

Figyelt kérdés
segitenétek?kitoltottem minden mezöt anak is akinek veszem és az énadataima is leadtam...már lassan 1 orája és az jöt ki h majd kapok 1 mailt...de még azota semmi!most mivan ilyenkor?????akimár vett rep jegyet leirnánekem ennek a menetétt???mert most ez ténleg S.O.S LENNE!KÖSZÖNÖM ELÖRE IS.
2010. szept. 11. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
van amikor tovább tart , volt hogy több óra múlva kaptam csak meg a visszaigazolást és a repjegyet.
2010. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Hm... Milyen oldalon foglaltad? A légitársaság saját oldala? Nekem eddig még nem volt ilyen tapasztalatom, azonnal megjött a válasz e-mail, maga a számla a vásárlásról pedig kicsit később, vagy a válasz e-maillel egyszerre. (20 jegyet már biztos vettem neten, de lehet, hogy többet is.)
2010. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ryanair nál vettem de még mindig nem jöt az email...lehet h vmit rosszul csináltam:?????,de mit?????most ha mégegyszer kitöltöm az olyan mintha most 2 x venném meg a jegyet??????
2010. szept. 11. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül e-mail, magáról az oldalról is kinyomtathatod a repülőjegyet, sőt az is elég, ha a kapott foglalási kódot felírod magadnak. Nem írtad el esetleg az e-mailcímedet?
2010. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem h elirtam mert átnéztem utána...jaj most tiszta ideg vagyok...most ha mégegzszer kitöltök mindent ha nem jön az email,akkor most 2x veszem meg a jegyet?????ezt jolenne tudnom.amugy most én még semmilyen kodot nem tudok ahhoz h kitudjam nyomtatni...mert azt az emailbe kapnám amire várok...ddd
2010. szept. 11. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:

ha már eljutottál addig a pontig hogy fizettél és kiírta hogy hamarosan kapsz emailt akkor már megvetted a jegyet. szóval ne próbáld megint mert akkor kétszer veszel. várj még egy kicsit és ha nem jön semmi hívd fel a Ryanairt.

én mindig neten rendelem a jegyet és sokszr is utazok de eddig gond még nem volt. és általában rögtön megkaptam a visszaigazolást , a következő emailben meg küldték a jegyet. mondjuk ryanair-el még nem mentem.

2010. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsonak:köszönöm h válaszoltál!és azt megtudnád mondani h ilyenkor max mennyit kell vrni?legalábis én most mennyit várjak még?hogyan tudnám le elnöriznihogy jol adtam e le az emailemet???????
2010. szept. 11. 15:32
 8/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Fizettél vagy nem, azt csak tudod?

A bankszámla számoddal nem lehet pénzt levenni, csak a kártyaszámmal és az ahhoz való kóddal. De ha én fizetek, akkor SMS-t is kapok.

Ha nem fizettél még, akkor kezd újra figyelmesebben.

2010. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Internetes vásárlása alkalmas kártyád van? Szerintem itt a probléma...
2010. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még én nem kaptam sms t amugy meg igen rosszul írtam mert siettem}nem a bankszámla számot adtam meg hanem a bankártya számot,hogy mikor jár l és egy kodot{ezt nem tudom h magyarul mi a neve mert külföldi kártyám van mert külföldön élek}amug visa...
2010. szept. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!