Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen volt szerinted az idei...

Milyen volt szerinted az idei Utazás Kiállítás?

Figyelt kérdés
Akik jártak március elején az Utazás kiállításon (Hungexpo), mi volt a benyomásuk, véleményük?

2022. márc. 11. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Én nem jártam, de mentségemre szolgáljon, hogy képes vagyok önállóan repülőjegyet és szállást keresni magamnak.

Gondolom a kiállítás törzsközönsége - aki erre képtelen - majd elmeséli a többit.

2022. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, képzeld el, én is magamnak szervezem az utazásaim többségét, időnként mégis kimegyek a kiállításra. Ha valaha jártál volna ott, és nem látatlanban fikáznád, akkor tudnád, hogy nem csak utazási irodák képviseltetik ott magukat, hanem települések, turisztikai régiók és attrakciók, országok, légitársaságok is, illetve kiállítási árkedvezményt is sokan adnak ilyenkor.

Kérdező, idén nem voltam (legutóbb tavalyelőtt mentem ki). Neked hogy tetszett?

2022. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is voltak most utazási irodák. Szerintem nagyon kicsi volt. Kevés ország és régió képviseltette magát. A grúzoknál egy valamirevaló prospektus sem volt, de a lengyeleknél volt egy csinos, vöröshajú lány.

A hajókiállítás sokkal nagyobb volt. Arra van most kereslet?

2022. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Én viszont pont fordítva: eddig még sosem voltam, ez volt az első :)


Nekem, hogy őszinte legyek csalódás volt. Nagy elvárásokkal mentem, azt gondoltam lesznek kedvezmények, kuponok esetleg vagy jó kis kedvezményes ajánlatok a kilátogatóknak. Ehhez képest inkább csak szórólapok voltak.

Amikor körbejártuk már másodjára az egészet, akkor azon kezdtünk gondolkodni, hogy biztos csak ebben az épületben vannak standok? MErt olyan kevés, nem láttuk pl Görögországot, Olaszországot, Albániát, USA-t... majd hamar rájöttünk, hogy igen, ennyi. Nem voltak kint utazási irodák (Ibusz pl? Az egyik legrégebbi utazást szervező iroda nem vesz részt?!), nem voltak kint szálláskereső oldalak képviselői (pl szállás.hu stb), nem voltak kint légitársaságok magyar képviselői (pl Wizzair). Én ezekre mindre számítottam, talán túl magasra tettem a lécet... De ha ezek nem is, hatalmas területeken állítottak standot a Navosok, a rendőrök, Erste bank és még valami játékkal szórakozó emberke is aki dobált valami repülőt vagy mit. Nem igazán értettem, ők miért kapcsolódnak ide szorosabban, mint pl az utazási irodák, de oké.

A lakóautós és a hajó kiállítás viszont mutatós volt és tetszett.


Össszességében viszont nálam nagyon alul teljesített a rendezvény, bár 1-2 helyen azt olvastam, elvileg idén tényleg kevesebb volt a kiállító, mint előző években, de mint írtam nincs összehasonlítási alapom, mivel eddig sosem vettem részt.

2022. márc. 11. 18:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Még az lemaradt, hogy ahhoz képest, hogy részt vettek olyanok, akik szerintem semmit nem adtak hozzá a kiállításhoz, ehhez képest pl nem vett részt a Máv, aki a nemzetközi meg hazai járatait is népszerűsíthette volna, vagy nem volt kint a reptér képviseletében se senki, pedig szerintem sok hazsnos dolgot lehetett volna megtudni tőlük a mostani helyzetben.
2022. márc. 11. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom cost saving módba kapcsolt mindenki. 2019-ben sokkal nagyobb volt.
2022. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
Egy hulladék volt ez a mostani.Tenyleg emliresre sem melto.
2022. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aki volt egyébként korábban, azok miben voltak mások? Voltak ezek a kiállítók, akiket fentebb írtam hogy hiányoltam?
2022. márc. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!