Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csináltatok már olyat, hogy...

Csináltatok már olyat, hogy suli után felültetek egy buszra és elmentetek egy random városba csak úgy?

Figyelt kérdés

Csináltatok már hasonlót? Valamiért vágyom az ilyenre, kiszellőztetni a fejemet, gondolkozni, sétálni stb. suli után elindulni mondjuk egy másfél órára levő városba, ott lenni egy kicsit és estére hazaérni.

Ahogy ismerem magam, meg is csinálnám, de ti nem félnétek pl attól, hogy másnapra nem tudnátok felkészülni? Házit írni, tanulni...)

szüleitek megengednék?



2022. márc. 28. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem,de hogy is lehetne random elmenni hisz a buszon vagy irja vagy bemondja hogy mikor megy,igy kiruccanni max kocsival lehet,a busznak meg van szabva az utvonala.
2022. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

egy random város alatt egy olyan települést értek, amit mondjuk nem ismersz

pl. szegediként elmenni Kecskemétre

tehát nyilván tudod, hogy hova mész

2022. márc. 28. 15:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam, többször is. Úgy látszik rokonlelkek vagyunk.


Volt hogy suli helyett mentem el, egyszerűen nem szálltam le az iskolánál 🙂 Hatvanban kötöttem ki.

(Budapestről)

2022. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ui: Életreszóló élmény, csináld csak! Most még megteheted, később nem biztos.
2022. márc. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én suli helyett csináltam :-D
2022. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, de másfél óra után leszállva még mindig Budapesten voltam. :(
2022. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

A vonat is ér?

Én annó Dombóvárra jártam suliba, de az akkor (is) tré hely volt, úgyhogy suli után irény Pécs vagy Kaposvár!

2022. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, igy lattam eloszor a budai hegyvideket kozelrol. Akkor meg nem is volt igy tonkreteve, zoldebb volt, a regi villakat nem epitettek at. Tel volt, sotetben pedig olyan gyonyoru volt a fenyekkel az a sok domb.
2022. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és bátorítást!!:)

jó hallani, hogy nem csak nekem jut eszembe ilyesmi :D

Mondjuk suli helyett lehet, hogy nem vállalom be, de tuti, hogy kipróbálom majd (főleg, ha kevesebb lesz a suliban a tanulnivaló és jó idő lesz), annyira szívesen csinálnék ilyet

ment a zöld ;)

2022. márc. 30. 17:56
 10/13 anonim válasza:
100%

Igaz nem suli után, hanem hétvégén történt. Budapestről elutaztam Siófokra, megnézni a Balatont. Ez idén márciusban volt. Úgy terveztem, hogy egész nap üldögélek egy padon a part mellett, olvasok és nézelődök.

Sajnos fél óra után elkezdtem fázni, mert elég hűvös volt az idő. Haza még nem akartam menni így azt mondtam magamban, elsétálok a vasútállomás mellett lévő autóbuszállomásra és amelyik busz a leghamarabb indul, azzal elmegyek a végállomásig. Odaértem, éppen szálltak fel az egyik buszra az emberek. Szekszárdra ment. Aztán Szekszárdon csak lestem, hogy hogyan és mikorra jutok vissza Budapestre, de jó kis kaland volt.

2022. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!