Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliába szeretnénk utazni...

Angliába szeretnénk utazni jövő márciusban. Melyik légitársaságot ajánljátok? A poggyász kérdéssel nem vagyok tisztában . Mekkora összsúlyban vihetünk magunkkal poggyászt?

Figyelt kérdés

Kint is maradunk huzamosabb ideig (dolgozni megyünk) és hát lenne bőven cuccunk. Úgy tudom, eléggé eltérő a légitársaságok szabályzata a csomagszállítást illetően ... ti melyikkel utaztok? Tudnom kellene mennyi kg-t vihetünk magunkkal pótdíj nélkül (mert az méreg drága!!) és mennyivel elöbb foglaljuk le a repcsi-jegyeket?

Köszi a segítséget!


2008. dec. 17. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Kezdjetek el nezegetni a jegyeket mar, es foglaljatok le, mert pl. az Easy Jet-nel pillanatok alatt elfogynak a jegyek.

En mindig az Easy Jet-el utazom, 20 kg lehet fejenkent kihozni (ennyi amit feladsz a gepre)es kulon nalad lehet meg a kezitaskad, ami egyeseknek akkora mint egy borond.

Ajanlok neked egy oldalt, londonimagyarok.hu ott is vannak hasznos informaciok, nezd meg.

De sokan jarnak autoval is, sot vannak fuvarok is Anglia es Magyaro. kozott, erdemes arra is rakerdezni, ha sok a cuccotok! Elso ut utan, amikor mar kicuccoltatok, mar repulhettek mindig. Meg van egy masik oldal is hunvagy.com nezd meg azt is!

2008. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, ezen a hunvagy.com-on van epp egy szavazas, mivel utaztok haza legkozelebb, igy szol, ott fent vannak a lehetosegek!

Meg van megegy oldal, most jutott eszembe, iranylondon.hu, hatha ott is talalsz hasznosat. Kulonben en egyszer jottem busszal, az epp 24 ora alatt ert ki, ott talan tobb csomagod is lehet.

2008. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a buszon sem lehet több csomag.

Én is a www.easyjet.com oldalt ajánlom, ha több csomagod van mint 20kg, akkor egyszerűen csak többet veszel, amikor lefoglalod a jegyed. Ha viszont északra mentek, akkor www.ryanair.com Liverpoolba száll le. A www.wizzair.com is jó társaság, de időnként késik meg elhagy 1-2 csomagot (persze ez csak éves átlag :). Viszont a www.jet2.com-ot kerüljétek, szinte állandó több órás késések miatt. Ha végképp nem tudtok a csomaggal mit kezdeni [link] nagyon korrekt cég, mi már többször is küldtünk vele cuccot.

Apropó, ha nem tudnátok hova költözni mi márciustól úgy néz ki, hogy lakótársat keresünk Anglia közepén.

2008. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a kézipoggyász 10 kg és 56x45x26cm lehet...De én már utaztam kétszer ekkora poggyásszal is és nem volt gond, az a lényeg, hogy ne legyen benne semmilyen tiltott tárgy és és átférjen a röntgenen.
2008. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Repcsijegyet már most vegyétek meg.
2008. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi mindenkinek a válaszokat! Nekem is úgy tűnt, hogy 20-23 kb max egy nagy poggyász :-( na, sebaj, majd megoldjuk valahogy! A pótdíj már most 40 ezer körül lenne +18kg-ra az easyjetnél!!!!

Aki írta, hogy márciustól lakótársat keres előreláthatólag, írjon privit :-)

Igazából még csak keresgetünk mindenfele - ja és köszi a weboldalakat!!! Mindent megnézünk, most ezzek tellik az összes szabadidőnk!!! Munkavállalás ügyben pedig inkább magyar munkaközvetítő vagy már kint keresünk ?! Nagyon hálás lennék, ha írnátok olyanok, akik kint éltek, hogy mi a helyzet!!! Én is dolgoztam kint 2005-ben 8 hónapot, de au pair voltam ... szóval itt már kellene hivatalos munkavállalói, meg referencia, stb ... úgy tudom, a lakás (szoba) bérléshez is referencia szükséges? Kb mennyit tesz ki ez most fejenként egy hétre? és hány hét kaukció szükséges?

Bocsi a sok kérdésért, de nagyon sokat segítenétek nekünk ezzel (a férjemmel mennék ki)!!

Pusz: E.

2008. dec. 18. 08:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nezd meg azokat a honlapokat, amiket irtam neked tegnap, ott minden kerdesedre van valasz, mindegyik forummal mukodik!!!

Irok meg egy honlapot is, gumtree.com itt munkat, lakast, mindent tudtok keresni!!

2008. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Én kint élek a párommal Angliában. Szívesen segítek, ha tudok. Írj emailt a donpeppe@citromail.hu-ra.

2008. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!