Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban milyen látnivalók/pr...

Londonban milyen látnivalók/programok vannak ahová mindenképp érdemes elmenni? És itt most nem az alapokra gondolok London Eye, Tower stb..-re hanem valami különleges, nem annyira ismert, viszont kihagyhatatlan helyre/élményre.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Azon nem gondolkodtál még, hogy a turisták azért mennek az általad felsorolt helyekre, mert azokat tartják kihagyhatatlanoknak?

Egyébként pedig igazad van, a kulturális látnivalók mellett van millió más, de mivel mindenkinek más tetszik, ezeket neked kellene kiválogatnod.

ITt [link] legalább 5000 ötletet.

Ne feledd, ez a te utad. Ne azt nézd meg, ami másnak tetszik, hanem azt, ami neked.

2022. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltunk már ott egyszer, ahol az alap nevezetességeket megnéztük már, ezért született a kérdés. És az interneten én is nézelődtem nyilván, de jelenleg tapasztalatokat vártam, akik esetleg ott élnek/sokszor voltak és jó élményt szerzett nekik. De azért köszi a válaszod..
2022. ápr. 22. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Értelek, de az az érzésem, lusta vagy olvasni és keresni.

Azok szoktak mások tapasztalatára utazni.

2022. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, akkor az vagyok. Még egyszer köszi a válaszod! :)
2022. ápr. 22. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Barbican Centre. Beton.
2022. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
58%
China Town - kínai negyed , ZSL - Londoni állatkert , Olimpiai park , királyi botanikus kert , múzeumok ... de igy eleg nehez ha nem tudjuk mi érdekel :)
2022. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Színháznegyed, Covent Garden és Soho. Camden Town, Regent's Canal és Little Venice. Kew Garden. Richmond Park, Kingston upon Thames. Greenwich. Pet Cemetery a Hyde Parkban. V&A Museum, Edgware Road (arab érzés), Holland Park, Notting Hill, Cable Cars North Greenwichnél, Chelsea
2022. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!