Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc országod?

Melyik a kedvenc országod?

Figyelt kérdés
Sokszor voltál már ott? Miért az a kedvenced? A tehetnéd, odaköltöznél? Miket szoktál ott csinálni?
2022. ápr. 28. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Magyarország , mert ide köt minden. Nem kell odaköltöznöm, már ott élek. Leginkább ott szoktam a szeretteimmel találkozni, ez a legjellemzőbb tevékenységem ott.
2022. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 És ha külföldi országok közül kéne választanod?
2022. ápr. 28. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok helyen jártam már, de eddig csak egy helyen tudtam elképzelni, hogy szívesen élnék ott. Horvátország. Nem tengerpart.

De mint turista eddig a top 3: New York, Mexikó, Szentpétervár volt. Ezek a kedvenc helyeim, mint turista.

2022. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Csehorszag jo hely. Skocia gyonyoru, az emberek nagyon kedvesek es befogadoak
2022. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kolumbia vagy Chile Husvet szigete.
2022. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Olaszország, lassan négy éve itt is élek. Ezt követi Skócia (több hónapot éltem itt és lehet a párommal átköltözünk oda), Izland (eddig háromszor voltam, összesen két hónapot), Dánia (eddig háromszor voltam, összesen három hétnyi időt) és Japán (eddig kétszer voltam egy hónapot).

Alapvetően a kultúrájuk, a természetük és a hangulatuk miatt szeretem ennyire ezeket az országokat.

Azt, hogy miket szoktam ezekben az országokban csinálni (és alapvetően utazás alatt) napestig lehetne sorolni, de alapvetően a kulturális, művészeti és természeti programok vonzanak.

27/N

2022. ápr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel már több százszor jártam életem során külföldön, ezért bőven van összehasonlítási alapom. Sokan nagy tévedésben vannak de állítom, hogy nem mindig a legszebb és legdrágább helyek a legélhetőbbek.

Nálam fontos a kultúra, a mediterrán életstílus és a tengerpart, ezért minden szempontból Olaszország a befutó.

Ezért vettem is egy kis lakást pár éve az Adriánál.

2022. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írország, Szlovénia, Albánia
2022. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A tajakat es epiteszetet, filinget tekintve Franciaorszag, es az ingatlanok ara is jo, megsem mernek odakoltozni a feszultsegek miatt. Rosszul kezelik, ellentben Angliaval. De utazas, random kocsikazas, Franciaorszag. Kedvencem a kozepenek deli resze. Rengeteg folyopart magyarosan ismeros hegyoldalakkal, mesekonyv falvakkal, kisvarosokkal.

Tenyleg minden megvan az orszagban, ami olaszos, az is, Alpok, Riviera, es a fentebb irt kedvencem. Onnan amugy ki se mozdulnek.

2022. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Norvégia, Németország
2022. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!