Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás oltás nélkül, hogyan?

Utazás oltás nélkül, hogyan?

Figyelt kérdés

Egy olyan országba utaznék, ahol a belépés feltétele a covid oltás megléte. Nos, nekem egy darab oltásom sincs, és nem is szeretnék oltatni, szóval itt kezdődik a probléma. :( Hamis covid igazolványt már valószínűleg nem lehet venni, mert mindenki fél a lebukástól, lehet börtön is jár érte, ki tudja.... Pedig megvenném, ha tudnám, honnan lehet biztosan szerezni. A másik, amire gondoltam, az az igazolás arról, hogy egészségügyi okok miatt nem kaphatok vakcinát. Itt mik azok az okok amik összeegyeztethetetlenek a vakcinával?

Még arra is gondolok, hogy beadatom magamnak az oltást, de nagyon félek, hogy rákot okozna, vagy trombózist, amúgyis inkább gyengécskébb a szervezetem, édesanyám trombózisban halt meg, úgyhogy lehet hipochondernek nevezni, de nekem ez nagy félelmem.

Hogyan lehetne ezt az ördögi kört megoldani? Az országban, ahová utaznék, a múlt évben jártam, idén szeretnék visszamenni, de időközben kötelezővé tették a belépéshez vakcinát. Még várok pár hónapot, hátha eltörlik ezt a szabályt, de ha nem, akkor nem tudom mitévő legyek.



2022. máj. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Pcr tesztet nem fogadnak el?Milyen hely ez?Jesszus.....

Várd ki míg befejezik ezt a baromságot szerintem.Nem ér annyit utazás se hogy aztán parázz lesz e bajod vagy sem.

2022. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*egy utazás se
2022. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődd meg hogy kérnek-e pcr vagy gyorstesztet oltás helyett. Hova mész hogy csak oltást fogadnak el??
2022. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De véletlenül se írnád le az országot, hogy meg tudjuk mondani...
2022. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném leírni az országot, nem szeretném, hogy rámismerjenek.... Arra lennék kíváncsi, hogy ha mégsem törölnék el év végéig ezt a kötelező oltás törvényt, akkor hogyan lehetne kijátszani?
2022. máj. 15. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretném leírni az országot, nem szeretném, hogy rámismerjenek"


Van olyan ország ahová rajtad kívül még soha senki sem utazott?!

Orvost!

2022. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!