Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A majomhimlő fel fogja borítan...

A majomhimlő fel fogja borítani a nyári nemzetközi utazási terveket?

Figyelt kérdés

Itt már utazási korlátozásokat pedzegetnek:


[link]


Csak mert már épp kezdtem magamat beleélni, hogy idén augusztusban végre megvalósulhat a két éve a covid miatt többször átrakosgatott skóciai nyaralásom. Már vehetem is úgy, hogy megint ugrott?



2022. máj. 25. 07:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Újra vannak fesztiválok idén és olyan országokba is lehet már utazni, amelyek eddig 2 évig nem nyitottak ki a turisták előtt. Nem fogják most derékba törni ezt az egészet egy ilyen butaság miatt, ami nem is terjed úgy, mint a covid.

(Ami egyébként továbbra sem tűnt el, fertőzőbb és mégis lehet utazni ide-oda)

2022. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

11: Én is ebbe próbálok kapaszkodni. Elvégre a covid alatt a múlt év első felében olyasmi volt a szlogen, hogy össze kell tartani, a szabályokat betartani, meg ha majd kijön a vakcina, oltatni, mert csak így kaphatjuk vissza a normális életünket. (Még sztárokkal is propagálták, például a Retro Rádión zenészek szövegelték, hogy oltass, hogy újra találkozhassunk koncerteken.) Most végülis, ha megint pandémia lenne, mivel propagálnának? Hogy mindent tartsunk be, amíg ki nem jön az új speckó vakcina, hogy utána pár hónapig élvezhessük a szabadságot, egész addig, amíg be nem tör az újabb vírus? Ez csakugyan röhejesen hangzik.

Hacsaknem arról van szó, hogy ténylegesen egy új világrend jön, ahol az átlagember be van szabályozva, és ezt hamarosan kerekperec kijelentik.

Kívánom, hogy neked legyen igazad!

2022. máj. 26. 10:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.


Azt írják sokkal több idő és szorosabb fizikai kontakt kell ahhoz, hogy valaki ezt elkapja. Meg olyat is írtak, hogy szexuális úton terjed, meg hogy elvileg valami fesztiválon bukkant fel valaki(k)től, akik előtte Afrikában lehettek.. Nem tudni pontosan.

De én pl. 2020-ban is utaztam nyáron, Cipruson voltam, tavaly Máltán és Rodoszon, most meg Bulgáriába és Portugáliába készülök idén, a londoni szilveszterezésről már nem is beszélve.

Nem kell attól tartani, hogy nem lehet utazni, mert mondom, mindenhol nyomatják az utazási irodák az ajánlatokat, meg hogy "ne maradjanak otthon!" szlogeneket. :) Még a háború sem változtathatja ezt meg.

2022. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: De én sajnos pont az Egyesült Királyságot, azonbelül Skóciát néztem ki 2020 nyarára, és eddig nem tudtam megvalósítani, mert lehetetlen, diktatórikus intézkedésekkel ellehetetlenítették a turisztikai célú beutazást. Már eléggé kivagyok a repjegyátrakatásokkal, szállásfoglalásmódosításokkal, nagyon remélem, hogy idén augusztusban végre nem lesz akadálya.
2022. máj. 26. 12:09
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze tudom... Viszont március óta szabad az út, bárkit beengednek, mert nem foglalkoznak már a coviddal.

Mivel Skócia is az Egyesült Királyság része, ezért rá is ugyanez vonatkozik.

2022. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15: Kívánom, hogy legyen úgy, ahogy te sejted, és ne akarják a vezetők kerekperec hülyének nézni az átlagpolgárokat!

Minden kommentedet hasznosnak értékeltem.

2022. máj. 26. 13:04
 17/22 anonim ***** válasza:

Milyen uj eddig nem alkalmazott korlatozast vezetnenek be?

En Amerikai-Magyar kettosallampolgar vagyok, tehat egyik orszag sem tagadhatja meg nekem a belepest. Akkor utazok Magyarorszagra amikor akarok. Lehet kell majd teszt, meg karantén, de en a karanténra nagy ivben sz%rok.

2022. jún. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, magyarul mit irnak ossze, de minden tudos, minden szakerto elmondta, nem ugy terjed, ritkan es alapbetegsegben szenvefoknel sulyos a lefolyasa, es ahogy a nemi herpesz, ugy terjed. A kifakadt kiutes, illetve kez utjan, ha valaki odanyult. Ha mar valakit ilyen nedvedzo kiutesek boritanak, ugye eszre lehet venni. Elsosorban szex utjan terjedt, azert, mert ott nagyon erintkeztek a borfeluletek.

Es be vagyunk oltva himlo ellen, ez pedig annak egy fajtaja.

A covid nem tunt el amugy.

2022. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%
Előbb után biztosan lezárás lesz. A covid-ról is azt nyilatkozták eleonte hogy el sem jut hozzánk. Látjuk mi lett! Lehet augusztus közepéig kivárnak. Kell a bevétel Lölőnek és társainak.
2022. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19: Én pont augusztus közepén megyek szabadságra, meg nyaralni. Akkor legyenek szívesek inkább szeptember közepéig várni!
2022. jún. 3. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!