Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol nézzek olcsó és nagy...

Hol nézzek olcsó és nagy bőröndöt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy tesómmal utaznék két hét múlva a Balatonra, és mivel csak egy bőröndünk van, így bajos az osztozás. Szeretnék magamnak venni egyet, de annyira nem akarok sokat szánni rá, és az idő is sürget. Kezdtem el nézni én magam is, viszont csak olyanokat ad ki amik vagy túl kicsik, vagy nagyon drágák, vagy csúnyák. Valaki esetleg nem tudja hogy hol tudnék viszonylag nagy és jót találni? Olyan 15 ezret szánnék rá max, és eddig csak 40x30 centiseket találtam az árban.

Előre is köszönöm a segítséget, mindenkinek szép napot!



2022. jún. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiaknál
2022. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tesco, KIK
2022. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagy kínai áruházban tucatszám állnak a nagy olcsó bőröndök. Viszont készülj rá, hogy a minőség is olyan, én egyszer két kereket törtem ki Rómában. Azóta nem vettem kínai bőröndöt.
2022. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 válasza:
Kínai, piac vagy turkáló
2022. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!