Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megvennétek egy barát számodra...

Megvennétek egy barát számodra ismeretlen barátjának a repjegyét anélkül, hogy elutalná neked az árát?

Figyelt kérdés
Én vagyok az utazás fő szervezője és nem ismerem a srácot. Elvileg normális, meg egy ismerős ismerőse de akkor sem venném meg a saját pénzemen a jegyét előre szívesen. Mondtam, hogyha szeretné intézni én utalom neki azonnal és megveheti, de rám hagyta. Megadtam neki a számlaszámom de akkor már egyből írta, hogy várjunk. A jegy persze egyre drágul, de hát együtt vennénk meg. Mit lehet ilyenkor tenni vele? Nem akarom, hogy esetleg én bukjak a dolgon.

2022. júl. 7. 22:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem venném, de felesleges is együtt venni a jegyet. Ülőhelyetek úgysem egymás mellett lesz (Ryanair és társainál pláne), és ha csak 1-2 db akciós jegy van, de te hármat vennél, akkor mind a drágábbik kategóriában fogja adni. Nincs értelme szerintem.
2022. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha párommal utazunk vagy legjobb barátnővel akkor simán. Így nem.

Utaljon előre vagy vegye meg magának. Kinézitek a járatot és mindenki megveszi magának

2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!