Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ismeretlenül utaznátok egy...

Ismeretlenül utaznátok egy normális pasival?

Figyelt kérdés
Most lett vége a kapcsolatomnak, de van egy befizetett nyaralásom 2 főre párizsba a hosszú hétvégére amit már nem lehet stornózni! Van két lány akit szivesen elvinnék de nem tudom hogyan tegyem fel a kérdést nekik. 33/F
2016. márc. 7. 09:24
 1/10 anonim válasza:
100%
Simán kérdezd meg, hogy lenne-e kedve elmenni veled. Nekem is hasonlóan kezdődött a kapcsolatom.
2016. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Eric Griffin válasza:
77%
EB-re nem szabad nőt vinni! Vigyél engem!
2016. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na de mennyire ismeretlen? Gondolom nem az utcán szúrtad ki őket és vadidegenek, nem?


Amúgy lehet, hogy jobban járnál, ha megpróbálnád eladni az utat az ismerőseid körében egy párnak.

2016. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eladni már megprobáltam, nem kell senkinek, meg amúgy is imádom Párizst ;)
2016. márc. 7. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

HA ismeretlen, akkor honnan tudna hogy normalis?


Olyat siman talalsz aki elmegy veled, de jobb tisztazni mindjart az elejen mi a helyzet, mert nehogy ott ess pofara hogy foglaltal egy 2fos franciaagyas szobat, aztan alhatsz a padlon :)

2016. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Szerintem add át nekik a helyet, hadd menjen a két lány együtt nyaralni! :-D
2016. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Vagy elmész egyedül, vagy valami rokont viszel el, esetleg havert.

Csak úgy random csajt ne vigyél szerintem.

2016. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg mindkettonek, hogy szeretned letesztelni oket az agyban, amelyik jobb az johet Parizsba :) igy van eselyed mindkettore :)
2016. márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összejött már hasonló, amit leírsz. Hasonlóképpen vége lett egy kapcsolatomnak, és mind személyesen, mind interneten próbáltam ismerkedni. Iterneten megismerkedtem egy lánnyal, akivel hasonló cipőben jártunk, őt is pont otthagyták. Jött a nyár, és nyaralni akart menni, nemkülönben én is. Nem kellett több. Néhányszor beszéltünk telefonon/skype-on, de már az elsőnél gyakorlatilag meg lett beszélve, hogy megyünk nyaralni, együtt. A személyes találkozó nem volt könnyű, mert távol éltünk egymástól. Így csak egyszer találkoztunk előtte személyesen, majd mentünk nyaralni. Nagyon fel volt dobva, hogy pasival megy nyaralni, mert mindig nyaralás előtt hagyták ott. Jól értezük magunkat. Az nyilvánvaló lett, hogy annyira nem illünk össze, hogy egy pár legyünk, egyrészt a távolság miatt, de másként is gondolkoztunk néhány dologról, de nyaralni tudunk együtt. Így nyaralás után keresgéltünk tovább, külön-külön. Mivel a következő nyáron is változatlan volt a helyzet, ismét elmentünk együtt.

Próbáld elhívni őket valami rövidebb, fél-egy napos szabadidő programra. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, vesd fel, hogy van egy befizetett Párizsi utad.

2016. márc. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: a lenyeget nem irtad, lett belole dugas?
2016. márc. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!