Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Aki sokat költözik életében...

Aki sokat költözik életében az milyen tárgyakat visz magával?

Figyelt kérdés

Minimalista vagyok, emiatt eleve nincs sok dolgom. Ezek:

- laptop

- monitor

- ruhák (minden évszakhoz)

- pár bőrönd

- telefon (és tartozékok)

- elektromos borotva (és tartozékok)


Más nem is nagyon jut eszembe. Étkészletem sem igazán van csak egy két darab tányér ilyesmi. (Nem főzök)


Ha valaki sokszor kell költözzön (országok között) akkor mi az ami egyszerűvé teszi a költözést?

Gondolom bútorok nélkül egyszerűbb.



2022. szept. 10. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyszerűbben gondolod?
2022. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha sokszor költöznék országok között ebből a ruhák is kiesnének, minek cipeljem, majd veszek ott.
2022. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Mikor kulfoldre koltoztem akkor csak ruhakat vittem, iratokat, penzt es a telefonomat. A szamitogepemet nem tudtam de nem is akartam volna vinni. Kesobb lett kint egy laptopom.

Azota az orszagon belul tobb helyen is laktam, a butorokat pedig mindig vittem magammal, minek dobnam ki ha jo? Egy polc van amit nem tudok most hasznalni bent ezert kiraktam a kinti taroloba.

Szo szerint mindent viszunk mikor koltozunk, evoeszkozokon at, ruha, butorok, kozepszonyeg, fuggony, mosogep, szaritogep.

2022. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
10+ költözésem volt már, de sajnos nem tudok megválni az emlékeimtől, papírok, jegyzetek, régi tankönyvek, régen fel nem vett ruhák stb. Sajnos én nem vagyok minimalista, így a költözés egy nagy hercehurca volt mindig, most emiatt sincs kedvem tovább állni a mostani albérletemből, pedig nem tökéletes.
2022. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!