Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Játék konzolt lehet repülőgépe...

Játék konzolt lehet repülőgépen szállítani?

Figyelt kérdés
Playstation vagy xbox konzolt fel lehet vinni repülőgépre a poggyászban, vagy tiltólistán van valamilyen okból kifolyólag?

2022. okt. 1. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a foglaláskor kapott tájékoztatót. Én nem látok okot rá, hogy miért ne vihetnéd fel.
2022. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2022. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Úgy tudom olyannak számít mint egy laptop azzal a különbséggel, hogy nincs benne akkumulátor. Nem árt ha érdeklődsz előre a hivatalos csatornákon, mert mi nem vagyunk azok. Azt csak mellékesen mondanám, hogy újabb konzolok batár nehezek és nagyok, kivéve az Xbox Series S-t.
2022. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem lehet
2022. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-2

Például az egyik csomagküldő szolgálat azért nem hozta haza, mert az X-ray checken úgy könyvelték el, hogy akkumlátort tartalmaz a doboz és azt nem szállítják. A tiltólistán egyébként nem volt rajta az akkumulátor, úgyhogy így még érthetetlenebb az egész.

Ezek után már tényleg nem lehet tudni.

2022. okt. 1. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel lehet vinni, az egyik barátom pont most költözött külföldre, és vitte magával a PS5-öt a kézi poggyászban.
2022. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta valami?
2022. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a Wizzair járatain engedélyezett!

Ez 100%-ban biztos, mert ők maguk írták, hogy lehet nyugodtan.

Aztán a vélemények, tapasztalatok megoszlanak, de nekem minden rendben volt.

2022. okt. 22. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!