Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztalat Szent Ilona...

Tapasztalat Szent Ilona szigetével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretnék ellátogatni oda, mik a hellyel kapcsolatban a tapasztalatok? Aki járt ott, le tudná írni milyen hely? Szálláslehetőség, élelmiszerboltok, odajutás mennyire körülményes? Van látnivaló arra?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2022. okt. 25. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nagyon pici sziget.
2022. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom..... Olyan ember véleménye érdekel aki járt ott.
2022. okt. 25. 20:57
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt a provokatív semmire való választ nem tudom megköszönni. Kérlek ne rajtam vezesd le a kisebbségi komolexusod. Látom imádtok bunkó stílusban írni ha utazással kapcsolatos kérdést rakok ki.
2022. okt. 25. 23:40
 4/15 D. Brasco ***** válasza:
45%
Ez nem utazassal kapcsolatos kerdes,ez csak simán egy gyökérség....ilyen 10éves szintű pistike trollkodás.....mondjuk ha neked erre áll vigyázva,akkor írkaljal még ki ilyeneket,legyen egy jó napod....
2022. okt. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Neked ember mi a franc bajod van???
2022. okt. 26. 08:46
 6/15 A kérdező kommentje:
Na de tényleg, jártál ott vagy csak unatkozol?
2022. okt. 26. 09:25
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ezen a fórumon majdnem biztosan nem járt senki, 100 ország felett tartok, de maximum nagyon távlati terv ide is eljutni. Drága, macerás, nagyon sokáig tart és inkább csak annyit ér, hogy elmondhatod, hogy jártál ott.
2022. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hiteltelen szavak. Kímélj meg a további okoskodástól.


Aki járt ott, van vele tapasztalata írja le nyugodtan. Hátha mást is foglalkoztat a téma. Csak kíváncsi vagyok.

2022. okt. 26. 12:29
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
@9 Mégis mi a hiteltelen abban, hogy a világ egyik legelszigeteltebb helyén jó eséllyel nem járt senki innen. Ott az Every Passport Stamp csoport Facebookon, ilyen speckó témákra ezerszer jobb platform.
2022. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 NTBS ***** válasza:
Nincs. Olvasd el a Napóleonról szóló művek utolsó fejezetét. Ott írnak, ezt azt.
2022. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!