Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Telefonon a MÁV applikáció...

Telefonon a MÁV applikáció csak bugos vagy tényleg ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Ugye az APP- ban ott van hogy érkező vonatok és a Pécs-Budapest Keleti között közlekedő vonatoknak nem tudom megnézni a pozícióját hogy mennyit késik, mikor érkezik stb stb…. Az összes többi útvonalnak viszont megtudom nézni. Azt írja a vonatokra éppen hogy a vonat jelenleg nem közlekedik, pedig mégis megy. Azért kérdem mert ezzel a vonattal szoktam utazni, és az összes olyan vonatra írja ami Pécs és BP között megy. Mi lehet ez?

2022. nov. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissítés is lehet. Megnézted már play áruházban?
2022. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most így néz ki Pécs érkező: [link]

Töröld le az appot és töltsd le újra.

Ha nem, akkor írj az eszrevetel@mac-start.hu-ra képernyőképpel egy hibabejelentést.

Pécsi igazgatóságon nem csodálkozunk, hogy nem működi valami :DD

2022. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
App store-ban néztem és ott azt írja napra kész frissítés 😀
2022. nov. 15. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb ha online jelentkezel be böngészőben. Ugyanúgy használható, jegyet is könnyű venni. Nekem az applikáció mindig elfelejti jelszavamat aztán fele időm azzal megy el hogy generálom az újat.
2022. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!