Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy oldanátok meg az alábbi...

Krómgyűrű kérdése:

Hogy oldanátok meg az alábbi nyaralást?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasággal szeretnék foglalkozni a közeljövőben, tehát földekkel és állatokkal (természetesen egyelőre nem sok állattal), azonban szeretnék néha eltűnni 1-2 hétre, például nyaralni vagy motoros túrára menni, azonban köztudott, hogy állat mellett nem igazán lehet elmenni, főleg ennyi időre.


Gondolkodtam, hogy megkérem a szomszédokat, azonban tudom, hogy milyen sokat dolgoznak ők is a jószággal, lehet nem örülnének neki.


Ott vannak öcséim, de nem akarom hogy csak miattam vegyenek ki szabadságot.


Ti hogyan oldanátok/oldottátok meg az ilyen helyzetet?



2022. dec. 4. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen emberek nem járnak nyaralni.
2022. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazott
2022. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Alkalmazott esetleg, de nehezen találsz megbízhatót

Nekem van több ilyen ismerősöm, ők nem járnak sehova egy estére sem

Nekem csak egy kutyám van de azt is nehéz szívvel bízom a szomszédra

Ennél több állatot szívességből nem is lehet másra hagyni, max ha nagyon zsebbe nyúlsz találsz egy értelmeset, aki olyankor elmegy és megoldja

Kevés penzert csak olyan kókler alkeszokat találsz aki 3 napig elfelejt odamenni, igaz történet alapján

2022. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Én a helyedben megpróbálnám egyetemista diákokkal megoldani. Legideálisabb az lenne, ha agrár szakos vagy állatorvosi egyetemi hallgatókat találnál, akik jó fejek, értelmesek és oda is teszik magukat. Én ezt a megoldást keresném és jól megfizetném őket.
2022. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!