Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaznál egyedül, ha nem...

Utaznál egyedül, ha nem akarna veled menni senki?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok. Szeretnék repülős utazásokra menni, de nincs senkim aki velem jönne. Te utaznál egyedül? Nem veszélyes, főleg ha nő vagy? A célországok között szerepel Mexikó, Egyiptom, Thaiföld is.
2022. dec. 9. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Simán. De nem olyan helyekre ahol a nők másodrendűek, inkább Európán belül maradnék. Ott is vannak jó repülős úticélok.
2022. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy is szoktam egyedül utazni, hogy amúgy mindig lenne kivel mennem. Más élmény, én nagyon élvezem és néha sokkal jobban esik, mint bármilyen társasággal.

Próbáld ki, mit veszíthetsz vele? Kezdd valamelyik európai országban, aztán amint kicsit rutinosabb vagy simán mehetsz hosszabb, messzebb úticélokra.

2022. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Voltam már több európai országban, de sohasem egyedül. Messzebbre mennék már inkább.
2022. dec. 9. 14:14
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Én nagyon sokszor utazom egyedül, és imádom!


Bejártam USÁ-t, Európát és még Ázsiában is voltam egyedül. A legjobb. Nem kell alkalmazkodni senkihez, olyan programokat csinálok, amit akarok, ha hirtelen más ötlet jön, nem kell megbeszélnem senkivel...

2022. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Mexicoba, Egyiptomba biztos nem. En is nö vagyok, többször utaztam mar egyedül, vagy ugy egyedül, hogy egy utazasi iroda altal szervezett körutazasra mentem egy kisebb csoporttal- Oman, Florida. Vagy hajouton is voltam egyedül- Norvegia. Nagyon jo egyedül is utazni. Thailand- hogy gondolod, hogy berelsz egy autot ott? Ott ugy tudnam elkepzelni, hogy egy hotelszobat berelsz, es onnan vannak napi vezetett turak- busszal, idegen emberekkel, de vezetövel. Minden nap egy mas program. En ott a parommal es csoporttal voltam. Uj Zelandba pl. elmehetsz egyedül, az egy biztonsagos orszag.
2022. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Kb. a fél világot bejártam egyedül 21 és 33 éves korom között.
2022. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os, mesélnél róla egy kicsit?
2022. dec. 9. 15:27
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem én vagyok, de olvasgasd Kisgyörgy Éva útleírásait.


[link]

2022. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%

8.-s mit akarsz vele, a kerdeso kb felebannyi idos es a Kis Gyorgy Eva autotberel az pedig minden csak nem utazas. Utazni csak ugy erdemes ha vegyulsz es megismered az embereket. Nem berelt autobol bamulsz ki.

Amugy mindharom helyen voltam, Mexiko, Thaifold nem gaz, Egyiptomban kicsit nagyobb figyelmet kapwz de vallahato. Amugy vannak korodbeliek akik egyedul utaznak Szudanban, Pakisztanban Iranban stb. Szoval menj, Magyaorszagon is tortenhet barmi.

2022. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én elutaznék bár néhány helyen idegenvezetővel, vagy egy olyan részére az országnak ami biztonságos. Mexikóban ( Yucatán), Thaiföldön már voltam és nem lett semmi bajom, semmiféle atrocitás nem ért szerintem menj nyugodtan. Egyiptomról nem tudok beszélni de szerintem oda idegenvezetővel menj
2022. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!