Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen appokat használtok?

Milyen appokat használtok?

Figyelt kérdés
Utazásnál milyen appokat használtok?

2023. jan. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Booking,scyscanner
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Booking, Skyscanner, offline térképek.


De azért le van töltve a Ryanair, Wizz, Turkish Airlisnes, Airbnb, Trivago, Tripadvisor (bár én guglizni jobban szeretek), Flixbus, Utazómajom (sosem használtam élesben, de szeretem lapozgatni).

2023. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írtak mellett a legitársaság és az adott hely tömegközlekedési szolgáltatójának appját.
2023. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átnéztem az utazós app mappámat a telefonomon: 7 légitársaság saját appja, 4 túrázós app (Wikiloc, Alltrails, Hiiker, MyTrails), 2 offline térkép app, 2 szálláskereső app (Booking, Airbnb), Skyscanner, 3 város tömegközlekedés appja, Uber és Flightradar24.
2023. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Booking, Airbnb - szállásfoglalás

Revolut - pénzváltás

Skyscanner - repjegy kutatás

Wizz, Ryanair + még néhány légitársaság alkalmazása - repjegy foglalás

Googls Maps, Waze - tájékozódni (inkább az maps-et használom)

Tripit - utazások terveinek összegzése. jegyek, foglalások, időpontok, látnivalók, minden egy helyen

Splitwise - ha baráti társasággal utazunk nagyon jól lehet követni a költségeket, nem kell minden alkalommal az aprót számolgatni

2023. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg, Splitwise és Revolut nekem is megvan, csak mivel ezeket a hétköznapokban is használom így nem jutott eszembe az utazósokhoz írni. De tényleg hasznosak! 4es voltam
2023. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!