Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szálltál már meg olyan helyen...

Scream85 kérdése:

Szálltál már meg olyan helyen ahol volt rejtett kamera?

Figyelt kérdés

Esetleg 2 irányú tükör?


Ha volt, hogy vetted észre? Mennyi idő után?


Esetleg ha utazol valahova akkor szállás elfoglalása után körülnézel hogy van-e bármi gyanús ilyen jellegű dolog?



2023. jan. 31. 08:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

10-es jól írta!

Igen sok kínai tv-be eleve be van építve, és interneten keresztül küldi az infót napi 24-ben a kínai szerverekre.

Ahogyan szintén ezt teszi az összes okos készüléked a telefonodtól a porszívódig, a Googliról már nem is beszélve..

A többi esetlegesen felfedezett kütyü az "csak" a helyiektől származik.

2023. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Nem vettem észre 44N
2023. márc. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
85%

Ugyan nem a szálláshoz köthető, de elutaztam Balaton közelébe gyerekként a nagycsaláddal, ahol egy akkor fiatal felnőtt srác valahogy bejutott a szálláshelyünkre (szerintem a földszinti ablakon át) és arra mentünk este haza, hogy ahol én aludtam le volt téve egy kamera a kispolcra ami telibe engem vett a lencsével, már ha működött. Szóltam azonnal nagyszüleimnek, és mivel nem az övéjük volt asszem betettük a fiókba, utána ellenőrizgettük a kulcsokat és ennyi. Kicsit féltem aznap aludni.

Bónusz pont: másnap mentünk haza, és kifele menet láttam a srácot akire gyanakodtam, de nem mertem szólni senkinek, úgy tettem mintha nem is látnám. Kb. 12 évvel később találkoztam vele egy munkahelyen, addigra már több hasonló "ügye" volt.

2023. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!