Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnénk egy éjszakás, 2...

Szeretnénk egy éjszakás, 2 napos kiruccanást, hova menjünk ?

Figyelt kérdés

Csehország vagy éppen Lengyelország jutott az eszünkbe ( a párommal ), melyik a szebb ? Esetleg Szlovénia szebb ?


Nem egy vagyont akarunk otthagyni, így Ausztria, Svajc stb ki van húzva :) (egyébként is már voltunk, gyönyörű de az összegek …🫥)


2023. febr. 8. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Prága, közvetlen vonattal is el lehet jutni, ami egész kedvező árú, megjárható ennyi idő alatt.
2023. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
19%

Milánó

Róma

2023. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Zemplén, Zselic, Őrség.
2023. febr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Prága nagyon érdekes, sok jó látnivaló van ott.
2023. febr. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olaszország kizárva, szinten horror árak és szinten voltunk már .
2023. febr. 9. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Lengyelország szerintem szebb és mondjuk én jobban is szeretem, viszont 2 napra nem tudom, hogy érdemes-e. 6-6,5 óra kocsival az út Krakkóig (Budapestről).

Ha csak egy éjszaka, akkor én lehet, hogy csak Szlovákiáig mennék, pl. bányavárosok (Selmecbánya, Körmöcbánya, Bélabánya + Zólyom), vagy Kassa és környéke. Attól is függ, hogy honnan indultok, mi van közelebb.

2023. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
24%

Jó lesz nektek akkor a helyi bányató is kiruccanásnak.

"Horror árak", meghalok. :D

2023. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Ha érdekel, valószínűleg 4-5* többet keresek mint egy átlag feletti fizetéssel rendelkező magyarországi ember, de van ép eszem és nem fogom kettő kézzel szórni a pénzt !:)

Napi 100€/ig igen bele akarok férni per fő :)

Valentin-napi kiruccanás ha már ennyire erdekel nem pedig nyaralás :)

Vasárnap este indulunk, vonattal, hetfo reggelre érkezünk majd egész nap nézelődünk amíg ki nem faradunk, utánna megyunk a hotelbe, Wellnes/alvás majd másnap reggeli után még megnézzük amit lehet és késő délután indulunk vonattal vissza . Ebben az idobeosztasban akkor pràga vagy Krakkó ?:)

2023. febr. 9. 12:54
 9/14 D. Brasco ***** válasza:
65%
Ha te tébyleg annyit keresnél mint ahogy itt előadod akkor nem virnyékolnál,hogy horror árak stb....mit csináltatok ti az említett országokban meg mennyiért,mert azért ahhoz ritka kreténnek kell lenni,hogy 100€/fő/nap ne tudjál kijönni.És ezért a pénzért még csak csöveskedni sem kell.
2023. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Persze, milliókat keresel de nettó annyit utazol, mint amennyit ott töltesz ébren :D Én veled ellentétben nem vagyok multimillomos, de Olaszországban nincsenek horror árak, ha nem a legdrágább éttermekbe ülsz be. Nekem ebből az egészből az jön le, hogy kifejezetten csórók vagytok, amivel nincs is baj, ha nem játszanád az eszed mellé.
2023. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!