Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciki egy éjszakás osztálykirán...

Ciki egy éjszakás osztálykirándulásra kis bőrönddel menni? :D

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Hargita megyei, Kolozsvárra mennénk kirándulni (7. oszt.), gondoltam, hogy megyek a sulis táskával, dr sehogy se elég, pedig csak egy éjszaka az egész. Elég sok cuccot viszek majd, valószínűleg hülyének néznek bőrönddel, de:

-először is az utazásra kell egy outfit

-megyunk színházba, oda viszek két ruhát, mert meg nem tudom, melyiket veszem fel, ehhez viszek két fekete harisnyát, ha az egyik elszakadna,meg testszínűt, attól függően, hogy melyik ruhát veszem+cipő ide is

-a vacsihoz kell egy outfit, háromnegyedes ujjuval+cipő

-pizsama

-masnapra outfit, az esti cipővel, de viszek +rövid nacit ha jó idő lesz, ez utazós nap.

-ezen kívül meg viszek 2 rovidujjut a biztonság kedvéért, meghogy milyen kedvem lesz.

-król vigyek egy plusz elegánsabb kabátot a színházba

-fehernemuk, zokni, törölköző, neszesszer, töltők, szelfibot, is kell.


Meg még vinnek egy oldaltaskat telefonnak,fülesnek,víznek meg kajának is.

Sok ez? Szerintem kell ennyi, viszont egy sima sulis táskába nem fér bele. Egy kisebb bőrönddel mennék, nevetséges?



2018. máj. 8. 16:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és a papucsot kihagytam
2018. máj. 8. 16:14
 2/15 A kérdező kommentje:
*kell
2018. máj. 8. 16:15
 3/15 anonim válasza:
Én is úgy szoktam lenni, hogy inkább legyen nálam, de ez szerintem sok. Egy pici sporttáskát nem tudsz vinni bőrönd hekyett?
2018. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajszarito? Ha esne az eso.
2018. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nincs sporttáska:(

Utolsó, jó ötlet:D xDD

2018. máj. 8. 16:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Potkerek? Hatha elakad a bus
2018. máj. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ez nevetséges, már ne is haragudj.


Két napra pontosan elég:

- 1 rövidgatya, 2 póló

- 1 pulcsi, 1 hosszú gatya + esőcucc

- 1 szoknya-másmilyen felső színházba (plusz egy topánka - harisnya minek, meleg van)

2018. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

-utazási outfit jó

-színházba inkább szerintem otthon döntsd el, melyiket vidd

-vacsihoz szerintem elegendő ugyanaz, mint az utazós volt; vagy nemtom, mikor akarsz lezuhanyozni; de szerintem simán visszaheted az utazósat is

-Hát nemtom, a két rövidujjú az még lehet oké ha másnapra egy, és plusz egy.

-elegánsabb kabát minek, ott úgyis van akasztó, meg fűtenek; amúgyis lehet, hogy egy kabát sem fog kelleni, de te azért elcipelsz kettőt:)

-Másnapra outfit szerintem ugyanaz az előző napi utazós ruhád megteszi, úgyis megint beleizzadsz, majd otthon kimosod; pólót meg bugyit azért természetesen vegyél tisztát.

-Szelfibot nem kell. :D; kicsi oldaltatyó az még jöhet akár, az még jól tud jönni; de az se felétlenül szükséges, de az még lehet okés.

:)

2018. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*-ja meg még igen, a kaja, az is maradhat mindenképpen természetesen:)

Cipőnek szerintem jó egy sima fekete edzőcipő/ még akár fehér tornacipő is:D Abból se kell kettő. Nekem pl van olyan fekete, bőr edzőcipőm, ami elmehet akár alkalminak is. :)

Ja és a papucs az is maradjon mindenképp a felsorolásban; túl sok minden nem kell:)

2018. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te most 1 napra vagy 1 hétre mész? Mert 1 napra ez rengeteg, és felesleges.
2018. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!