Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova és hogyan jársz nyaralni?

Hova és hogyan jársz nyaralni?

Figyelt kérdés
Nyaralni szeretnék menni( jó akár télen is). Egyedül mennék. A lényeg hogy legyen tenger meg hogy meleg legyen. Szeretnék egy helyet ahova elmehetek egy hétre kikapcsolni ha túl sok a stressz. Hogy lehet ezt a lehető legolcsón kihozni és melyik országot ajánlod

2023. febr. 9. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron Olaszországba mindig vannak olcsó opciók. Télen meg közel-kelet ami játszik. Repjegyeket figyelem 3-4 hónapra előre, aztán ha van jó ajánlat lecsapok.
2023. febr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

Egyedül egy élmény se olyan, mint mikor megosztod valakivel.


Ahol most jó meleg van, a beachek is remekek és nem a szokásos mediterrán/arab világ, de még sincs nagyon messze es nem drága, de egzotikus, változatos és egyedi, az sztem a Zöld-foki-szigetek.

2023. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A családi kedvencünk Ciprus, de imádom még Szicíliát, Szardíniát, Máltát is.
2023. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#2 a Zöld-foki-szigeteket már én is néztem, de olyan drága a repjegy, hogy annyiból már Balira, Thaiföldre vagy Vietnámba is el tudsz utazni :(
2023. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted a migr@ncsokat is és, ami ezzel jár.
2023. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
#4 egyik helyen se jártál még sztem. ZFSz: megnézed a TAP-nak melyik napra van olcsó jegye Lisszabonból (ebből a szempontból a tap.pt nagyon jól meg van csinálva), keresel hozzá Wizzairt Ferihegyről. esetleg lesz 1-2 napod Lisszabonra.
2023. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Megnéztem most. Azért a 200 ezres retúrt egy 4 órás útért nem mondanám "olcsónak". Ebben még persze nincs benne a Budapest-Lisszabon, ami a drágább járatok közé tartozik a Wizznél és Ryanairnél is.
2023. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
7: Te így jártál, aki meg tényleg utazik, az tudja mit csinál.
2023. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
áprilisban Egyiptomba megyek, májusban pedig Marrakechbe, de köszönöm kedves szavaidat.
2023. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ásítok tőle, de neked biztos megfelel. Egyiptomban álmodozol majd Baliról.
2023. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!