Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jártatok, úgy hogy utazás...

Jártatok, úgy hogy utazás előtt, vagy alatt elkaptatok valamit?

Figyelt kérdés
Hogyan bírtátok ki? Itt nem csak hasmenésre gondolok, hanem pl síelés alatt pl nálunk évekkel influenzás lett, vagy megfázott de nagyon.

2023. febr. 13. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Pfuha, erről van egy storym, de nem szép... Kaja közben ne olvassátok.

Szóval *Anonym válaszoló* kiskorában, kb 12-13 éves lehetett, jött haza külföldről a családjával. Aránylag nagy család volt kint, kb 12-13 fő és 2-3 ember kívételével mindenkin átment egy f0sásos betegség, ami csak 24 óráig tartott, viszont annak elég intenzív volt. Én azt hittem, hogy a kevés szerencsés közé kerültem, akik nem kaptak el semmit, amíg fel nem szálltunk a repülőre. Szerencsére időben eljutottam a repülőgép wc-jéig, és a sort is sikeresen sorba álltam, azonban az utolsó pillanatban értem oda. Nem tudom hogyan, tényleg fogalmam sincs, hogy miként, de mind a két falon IS ott virított a barnamacim. Valami hihetetlen módon gányoltam össze a wc-t, mintha direkt csináltam volna. Mikor kijöttem a mosdóbol, egy kedves, fiatal lány várt a sorjára és rámmosolygot, én meg vissza rá. Mondanom sem kell iszonyat elszégyeltem magam utána... Vissza fele elmentem mellettem és nem a legkedvesebb pillantásokat vetette rám, de meg is érdemeltem. Egyébként az volt az egyedüli amikor wc-re kellett mennem a betegség miatt, amiután leszáltunk, semmi bajom nem volt

2023. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es évek közepén, Krakkóban jártam kiküldetésben. Nemi betegség-tripper. Szörnyű volt, de megérdemeltem!
2023. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Törtem már végtagot, volt agyrázkódásom, egy csomó ételmérgezésem, felsőlégúti megbetegedésem, satöbbi.
2023. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!