Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Buenos aires be megy közvetlen...

Buenos aires be megy közvetlen repülő járat? hány órás úgy a repülő út? illetve kell oda útlevél mert én úgy néztem nem de nem tudom repülő útra is így van e

Figyelt kérdés
2023. febr. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs. Sok. Kell. Rosszul nézted. Kell. Nem îgy van.
2023. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

"Buenos aires be megy közvetlen repülő járat?"

Megy, csak nem Budapestről.


"hány órás úgy a repülő út?"

Attól függ, honnan.


"illetve kell oda útlevél mert én úgy néztem nem de nem tudom repülő útra is így van e"

Magyar állampolgárként kell, függetlenül attól, hogy milyen járművel lépsz be az országba.

2023. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen járat honnan? És miért kéne, hogy közvetlen legyen?

Azok a légitársaságok amelyek ilyen távolságra repülnek, tehát rendelkeznek erre alkalmas szélestörzsű gépekkel, működési modelljük szerint előbb elviszik az utast az olyan kisebb repülőterekről mint Ferihegy a központi repterükre egy keskenytörzsűvel (HUB), ahonnan a nagygép továbbmegy a távoli célállomásra. Tehát a Lufthansa nem fog neked Budapestről Buenos Airesbe járatot indítani, mert a keresletet bőven ki tudja elégíteni úgy is, hogy elvisz Frankfurtba (HUB) és onnan viszi a mindenhonban összegyűjtött utasokat veled együtt Argentínába. Az Air France is csak a párizsi CDG repterén keresztül fog vinni átszállással. A KLM is ugyanúgy csak Amszterdamon keresztül. A British Airways meg Londonon keresztül, az Iberia meg Madridon keresztül. A kisebb légitársaságoknak mint az Austrian, LOT vagy Swiss üzemeltet néhány járatot HUBként, de jóval szűkebb kört lefedve. Például arra, hogy Bécsből vagy Varsóból közvetlen járat legyen New Yorkba, arra van tömegigény, ugyanez Buenos Aires irányába nem mondható el. Budapestről a lengyel LOT próbálkozik közvetlen new yorki járattal, de Argentína még csak szóba sem kerül. Budapestről. Senkinek. Soha. A jövőben sem. Mert teljesen értelmetlen és egyik légiközlekedési modellbe sem illik bele.

Mert ugye olyan, hogy repülés, nincs.

Van hagyományos légiközlekedési modell, amit fentebb vázoltam (na ilyen magyar légitársaság nincs) és a fapados. A fapadosok viszont kizarólag keskenytörzsű gépekkel rendelkeznek, még az extended range gépeik is korlározott hatótávolságúak és eszük ágában sincs nagygépekbe beruházni mert az egy teljesen más működési modell, ezer szempontból is. 5 órát repülni Dubajba az nem távolsági repülés. Az csak az európai helyijárat maximalis hatótávjának ügyes kihasználása. De ott vége. Nem is céljuk ezn túlfeszülni, máshogy keresik a pénzt.

Ezért nincs közvetlen járat Buenos Airesbe sem Budapestről, sem Varsóból de Bécsből sem. Nincs is rá szükség, szépen elrepülsz Frankfurtba, kényelmesen átsétálsz a csatlakozó járatodhoz, nem kell újra becsekkolnod, bem kell újra átmenned a securityn, a feladott bőröndödet automatikusan átpakolják és indulhatsz is Buenos Airesbe

2023. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mi Peruba utaztunk Air France- al. Budapest-Párizs, Párizs-Lima. Ez utóbbi 12 óra volt. Buenos Aires is ilyesmi lehet. Útlevél természetesen kell.
2023. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:
Egy újabb páciens akinél elromlott a google....vagy fizetős lett?!
2023. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!