Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen volt annak aki náthásan...

Milyen volt annak aki náthásan utazott kirándulni?

Figyelt kérdés
Akár nyári nyaralás városlátogatás, nem zavarta, pl ha csoporttal ment, vagy mennyit rontott a helyzeten?

2023. márc. 8. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
En szarul vagyok megfazva, eletemben ket utazasnal volt, hogy kozben betegedtem meg, idorol-idore ugymond osszeszedtem magam, de ez baromira nem tesz jot a szervezetnek.
2023. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
volt olyan program amit kihagytál emiatt?
2023. márc. 8. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Ha csak megfázás, az engem nem üt ki annyira hogy ne tudjak valahova elmenni.

Ha influenza, az más, de szerencsére olyanom még nem volt nyaraláskor.

2023. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Én egy háromnapos városlátogatás középső napját töltöttem inkább a szálláson megfázva, időnként már lázasan. Szívás, de szerintem a többi utastársadra nézve konkrétan parasztság ilyenkor egész nap velük lógni. Bármilyen enyhe is, ez azért egy vírusfertőzés, amit könnyű átadni.
2023. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Én biztos nem vállalnám be, mert utálok betegen bármit is csinálni, ami a beteg szervezetemet megterheli. Érdekességként azért elmesélem, hogy egyszer volt kifejezetten jó élmény betegen az utazás, amikor a magyar télből elmentem trópusi éghajlatra orrfújósan és torokfájósan. A repülőút nagyon nem volt jó, majd ott a kánikulában pár órán belül kutya bajom nem volt. De a mai eszemmel a covid utáni világban már belegondolnék, hogy nem túl szép tőlem, hogy fertőző betegen felszállok a repülőre.
2023. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván zavart, de hát nem tudtam, mit csinálni. Azért a szobában nem fogok egész nap ülni, mert akkor ennyiből haza is mehettem volna.


Amúgy nem csoporttal voltam, egyedül szoktam utazni. Londonban voltam kinn, és ott fáztam meg. Orrfolyás, torokfájás volt, nem nagyon vészes, de azért épp a bosszantó kategória, plána, hogy színházba is mentem, és ott nagyon igyekeztem nem köhögni/orrot fújni.

2023. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyenem, pont aznap estére lettem vacakul, amikor megérkeztem a szállásra. Persze a hangulatomra rámyomta a bélyegét, meg a tervezettnél sokkal kevesebb időt töltöttem a szabadban, mert mem akartam még jobban megfázni (tél volt). De azért a fontos dolgokat megnéztem és kipróbáltam így is.
2023. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyomtam végig három napos dzsungeltúrát elég kellemetlen ételmérgezéssel, bokrokba fosva, egy nátha nem igazán tényező, ha utazik az ember.
2023. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!