Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ugye angolul kell megírni a...

Vezerdinka kérdése:

Ugye angolul kell megírni a kis "névjegykártyát" a bőröndre?

Figyelt kérdés
(lehet, hogy bugyuta kérdés, de először utazom és valahol el kell kezdeni:) az értelmes válaszokat előre is köszönöm:]
2010. okt. 7. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

á nem, gondolom repülővel utazol!

Én idén repültem először görögbe, és magyarul írtunk rá mindent!


22/L

2010. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a neved, telószámod, cimed magyarul irod, az érthető angolul is. Meg azok vannak magyarul a jegyeden is
2010. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, repülővel megyek és köszi a válaszokat:]
2010. okt. 7. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt írd rá hogy HUNGARY mert nem fogják tudni mi az a Magyarország :) És Budapestet elég gyakran összekeverik Bukaresttel :(

Lehet hogy amikor görögbe utaztál nem volt gond, de csak azért mert nem veszett el a csomagod :)

2010. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk én is voltam már görögben, de az teljesen más tészta volt, mert ugye busszal mentem. köszi, ez egyébként evidens volt eddig is, hogy az országot mindenképp feltűntetem:)
2010. okt. 7. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, inkább angolul célszerű ráírni, mert angolul mindenhol tudnak vmennyit... magyarul meg nem nagyon valószínű. :D
2010. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen minegy mit írsz rá, ha nem szállsz át, nem is kell ráírni semmit, akkor nem hiszem, hogy elveszne. Ha meg elveszik, úgyis le kell írnod, hogy mi van rá írva, milyen színü, márka...stb.
2010. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!