Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért vonzóbb egy hotel, mint...

Miért vonzóbb egy hotel, mint egy apartman? Mivel több?

Figyelt kérdés
Apartman is lehet jó dizájnú, szép. Mik azok a plusszok, amiért hotelt választasz?
2023. márc. 29. 09:04
1 2
 1/12 Kései Sirató ***** válasza:
87%

A hotelben igénybe tudsz venni sokféle szolgáltatást. Pl én ott szoktam reggelizni és vacsorázni, ami nagyon kényelmes.

A wellness hotelekben pedig van jakuzzi, medence, masszázs, tepidárium - mostanában nagyon népszerűek a wellness hotelek.


Viszont ha például gyerekekkel megy az ember, akkor nem biztos, hogy a legjobb választás a hotel. Egy több szobás apartmanban sokkal nagyobb a hely, amikor 2 gyerekkel hotelben üdültünk és ők pótágyon voltak, akkor eldöntöttük, hogy egy ideig inkább apartmanba megyünk és pizzát rendelünk az apartmanba. Jobban el is fértünk, szóval gyerekekkel kényelmesebb volt.

2023. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Az apartman családoknak, baráti társaságnak megfelelőbb.

Tágasabb, közös helyiségek is vannak, és konyha.

Lazábban lehet egymás között is viselkedni.

A jobb helyeken ugyanazokat a szolgáltatásokat megkapod, mint szállodában.

Utóbbi szobái többnyire csak hálószobák, kis előtérrel, fürdőszobával. Sokszor csak korlátozottan alkalmas az éjszakai pihenésen kívül másra. Esetleg kávét tudsz főzni, teát készíteni. De étkezőasztal rendszerint nincs.

Én magam a panziókat részesítem előnyben. Ezek a kettő között vannak. A szobák felszereltsége hasonló a szállodákéhoz, de kisebb, családiasabb.

2023. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Rongyrázás,menőzés. Más érv nincs mellette.
2023. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
3. Miért lenne rongyrázás?
2023. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%

Nos, nemsokára utazom, kedves 3. Rászűrtem a helyre előbb hotelt, majd apartmant. Kipróbáltam 1 felnőtt/1 éjszaka, 4 felnőtt/1 éjszaka választással is.

Az apartmanok többsége többre jött ki, mint a szállodák ára.

2023. márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Étkezési lehetőség

Esetleg wellness részleg, játszóház

Állandó recepció, nem az hogy vadászni kell valakit egy kérdéssel

2023. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
2 gyerekkel utazunk évente min. 2-szer és sokkal jobban szeretjuk a hotelokat, nyáron kulfoldon foleg a nagy hotelokat, tobb a szolgáltatás, étkezési lehetoség, medencék, csuszdák, játszotér, tavaly apartmanban voltunk Horvátországban, de nem jott be, unalmas volt.
2023. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Utolso vagyok, a tavalyi 1 hetes apartmanos utazás osszeségében majdnem ugyanannyiba jott bele, mint a hotelos.
2023. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
90%
Különféle szolgáltatások.
2023. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak kettesben utazunk a párommal, akkor hotel. Kényelmes, naponta takarítanak helyetted, ténylegesen a pihenésé a főszerep. Ha jön a 2 gyerek is, az már alapból kevésbé pihentető, szóval apartman, ahol elférünk és ők is szabadabban mozognak.
2023. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!