Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Apartman vagy hotel, melyiket...

Apartman vagy hotel, melyiket preferálod, és miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hostel. Messze a legolcsóbb és messze a legjobb a társaság.
2021. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már a hotelt igénylem. Hostel akkor sem jött be amikor fiatal voltam. Apartman sem vonz, mert úgysem főznék ott, és nagy valószínűséggel csak aludni járnák oda. Hotelben meg minden megvan ami kell. Ma már, hogy megengedhetem magamnak, és utazásnál a luxust élvezem így a hotel az első.

33/N

2021. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek megvan a maga előnye, változó, hogy mikor melyiket veszem igénybe.
2021. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Panzió.
2021. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Varosban hotel, termeszetben berelt kulipintyo.
2021. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Apartman, én megőrülnék ha utazás közben reggel, délben és este is étteremben kellene ennem, egy teljes héten keresztül.

Még a félpanziót esetleg elviselem (és akkor értelemszerűen nem kell a konyha), főleg ha büférendszerű és gyorsan lehet végezni, de a rendelgetős étteremért nem vagyok oda.

2021. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves 6., miért kéne minden étkezést étteremben elfogyasztania annak, aki nem hotelben száll meg? Hogy függ ez össze? Lehet enni bármi jó kis helyi street foodot, vagy egyszer-egyszer akár hideget is, nem hal bele az ember...
2021. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

7: látom felfogtad a lényeget :).

Szoktunk enni önkiszolgálóban is és gyorskaját is. Ez nyilván nem ugyanaz mint a beülős étterem, de engem ez ugyanúgy fáraszt. Illetve nagyobb eséllyel ér csalódás, mintha élelmiszert vásárolok. A bolti kaják kiszámíthatóbbak mint az éttermi fogások, látom mit veszek, ha mégis melléfogok kisebb az anyagi veszteség. Étteremben megeshet hogy rendelek egy 15EUR-os kaját, ami annyira nem ízlik, hogy nem tudom megenni, tehát kidobtam a pénzt az ablakon és még éhes is maradtam. Ha a kétféle 4EUR-os felvágottból az egyik nem ízlik, a másikkal még mindig jóllakok.

Meg azért összességében ez olcsóbb is.

A hideg kaja hotelben macerás. Tizen-huszonévesen még elkenegeti az ember a vajaszsömlét egy szalvétán tányér nélkül, de felnőttként már inkább ezt kihagyom.

2021. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-2 éjszakára hotel, hosszabb távra apartman/teljes ház/teljes lakás. Ha pár napnál tovább vagyok egy helyen nem szeretem a hotelek korlátait. Szeretem ha van egy felszerelt konyhám stb.
2021. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Csakis hotel. Én úgy vagyok vele, hogy ha elmegyek 1-2 hétre nyaralni akkor kényesztessem magam, esek ki a megszokott életritmusonból. Ne kelljen nyaralás alatt mosnom, főznöm, nekem agyalni, hogy mi legyen reggelire, ebédre vagy vacsorára. Nyaralás alatt ahogy mondani szokták " 1 tűt nem rakna arébb".. nos nyaralni megyek, élvezni a kényelmet, a jót.
2021. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!