Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Flixbuson a wc használható?

Flixbuson a wc használható?

Figyelt kérdés

Be lehet zárni? És esetleg valami jelzi, hogy van bent valaki vagy kopogni kell?

Amúgy nem gáz egy csomó ember előtt elmenni wc-re? Én nagyon parázok ettől😅 és a kihallatszó zajoktól.


2023. márc. 29. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Flixen még nem utaztam, de a buszokon általában csak elvi lehetőség a használata, de a járművezetők rettentően utálják. Szaga nincs, mert olyan rendszerű, hogy teljesen környezetbarát, gyorsan lebontja és semlegesíti a terméket. A hangos rötyögés lehet kihallatszik, de nem biztos.

Természetesen a foglaltságot jelzi az ajtó, no meg egy buszon elég feltűnő, ha valaki sétálgat. Esetleg „mindenkialszik” időszakban nem vennéd észre.

2023. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyien használják előtted. Tartályos és nem túl nagy, amikor a busz forgalomba áll előtte ürítik, de aztán megy a busz 20+ órát, ha megtelik lezárják és bukta. De a nagyon hosszú utaknál szokott a busz állni az állomásokon 15-20 percet (ha nincs késésben), ott leszállsz és elmész a dolgodra, csak jelezd a sofőrnek hogy visszaengedjen.
2023. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Flixbuszon van WC, használható, de kérik, hogy csak akkor menjen el valaki, ha tényleg szükséges. Idönként megállnak parkolókban, ott célszerübb elmenni, mert a buszon lévö idövel megtelik.

Többször utaztam Flixbusszal, soha nem volt gond ezzel.

Másrészt meg minden utas ember, nekik is kell néha WC-re menni szóval nem kínos.

2023. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Többször mentem Flixbusszal hosszú távú utakra is. Olyan egyszer volt, hogy mondták, hogy alapesetben be volt zárva és szóljunk ha valaki használni akarja (ekkor se volt semmi), de a többinél én úgy tapasztaltam, hogy nyitva van. A párizsi előtt felszálláskor adtak egy angol tájékoztatót mindenkinek, abban le volt írva, hogy a kapacitás véges így tényleg csak akkor használják ha nagyon szükséges. De ott mondjuk pont volt annyi megállóhely és pihenőidő, hogy kényelmes volt annak is aki szűk hólyaggal rendelkezik.
2023. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
Használhatod nyugodtan.
2023. márc. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én főleg éjszakai 10 órás utakon mentem Flixbusszal, mindig lehetett használni, egyszer volt csak, hogy megtelt a tartály, de ezt be is mondta a sofőr és onnantól 2 óránként megálltunk benzinkúton.

Szintén üzemelő WC-s Flixbuszon volt olyan, amikor éppen megálltunk 20 percre egy kúton, hogy a sofőr nagyon ideges volt, amikor valaki a busz wc-jét akarta használni.

2023. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akadt már, hogy nem volt wc, mert megtelt a tartály, a sofőrök éjjel 1-től hajnali 7-ig sehol nem álltak meg.


Na, szóval igen, lehet gebasz és lehetnek bunkó tuskó sofőrök.

2023. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a flixbussal csak jó tapasztalataim vannak, emiatt buszozom mindig velük, mert nem szeretem ehhez igazítani az étkezésem. WC eddig mindig működött, az előfordult már, hogy szappan vagy papír nem volt a buszon.
2023. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!