Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Wizz airnél...

SAnikó75 kérdése:

Szerintetek a Wizz airnél nézik ha a név nem jól szerepel a jegyen? Férjezett névvel történt anno az aplikáció regisztrálása és el is felejtettem, hogy hogy van a nevem. Átírni 20000.-/út-at ír, inkább nem modositanám át ha nem muszáj....

Figyelt kérdés
Wizz air, névmódosítás

#Wizz Air #Név modosítás
2023. márc. 31. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit mondott?
2023. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Azt vedd figyelembe, hogy a beszállókapunál olyan emberek állnak, akik megnézik az igazolványodat, ÉS megnézik a beszállókártyán levő nevet. Ha egyezik, utazol. Ha nem egyezik, akkor maradsz. Ugyanez hazafelé.

Tényleg el nem tudom képzelni, miféle csodában reménykedsz.

Vedd fel velük a kapcsolatot, és jelezd a problémádat.

Erre van az emelt0jas telefonszám. Tudom, nem olcsó, de azt ugye te sem gondood komolyan, hogy majd mi fizetjük a mi viteld0junkból az ügyintézőt, aki kija0tja munkaidőben azt, amit te elrontottál.

2023. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kitudom javítani online, nem ez volt a kérdésem!

Csodák pedig léteznek!!!

2023. márc. 31. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval az ügyfélszolgálat...?
2023. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Természetesen ott azt mondja, hogy javítsam.

Én a gyakorlatban szeretném tudni, hogy mennyire veszik ezt szigorúan.

2023. márc. 31. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

"Természetesen ott azt mondja, hogy javítsam."


És szerinted ez véletlen van?

2023. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már jártam úgy, hogy a külföldről Pestre induló járatnál a kapunál derült ki, hogy nem egyezik a beszállókártyán és az útlevelemen a név. Ellenőriznem kellett volna korábban de hülye voltam. Ott a kapunál kellett 60 eurót pluszban fizetnem, különben nem engedtek volna fel a gépre.
2023. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdező: igen. A szabályok meg azért, hogy betartsák őket. Különben minden gyökér (igen, te is az vagy), utazhatna nyaklóra más jegyével, lehetne adni-venni a jegyeket ész nélkül. Az, hogy te figyelmetlen voltál a saját problémád. Gondolom, te vagy az a Karen, aki a reptéren kiveri a hisztit, hogy csak 1 kilóval, 5 centivel több a kifizetettnél a csomagja, hogy MERIK megbüntetni. És a hozzád hasonló prolik miatt áll a sor. ;)
2023. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!