Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti miért regisztráltatok anno...

Ti miért regisztráltatok anno ide fel? Mit szerettek a GYK-ban? Mit változtatnátok rajta?

Figyelt kérdés

Én szeretem a GYK-t de lenne egy-két dolog,amit változtatnék rajta. :)

pl: kinézet,új,modernebb felület.

Várom a többi véleményt is ! :)



2016. dec. 23. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem a felület határozza meg a praktikusságot. Nem egy oldal bukott bele abba hogy drasztikusan modernizálta a felületet és elfordultak tőle az emberek. Ahányszor újít valamit a Facebook akkor is 2 hétig mindenki vinnyog amíg meg nem szokja.


+1 funkció: lehessen keresni a megválaszolt kérdések között. Vannak tipikus kérdések amiket több tízszer megválaszol az ember, és amikor jön egy 11. kérdés akkor jó lenne csak hivatkozni valamelyik kifejtett válaszra és nem újra és újra legépelni.

2016. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Jó lenne, ha lehetne a szöveg formátumát változtatni.

Ilyenekre gondolok: betűméret, szín, betűtípus.

Így az idézeteket, vagy kiemeléseket szebben lehetne kivitelezni, jobban elválna a szöveg többi részétől.

Illetve jó lenne, ha lehetne képet beilleszteni és akkor nem kéne egyéb oldalakra feltölteni a képeket.

Modernebb felület, kinézet felesleges, csak hardverigényesebb lenne tőle az oldal.

2016. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Mitől lenne jobb bárkinek ha Times New Roman helyett Arial betűtípussal írná ki a szöveget? Nyilván semmitől. A szabad formázás több rosszat hoz mint jót, mert az emberek a saját kérdésüket a többi fölé tudják emelni és elnyomni másokét.


Most egyenlőség van: minden kérdés és válasz ugyanúgy néz ki. Az enyém nem ér többet a tiédnél, de a tiéd sem az enyémnél. És még ezzel is visszaélnek amikor mindent végignyomnak Caps Lock-kal, hogy kiemelődjön a többi közül - ami tilos, és ezért törlik.


Ha be lenne vezetve a szín és méret szabadsága, azt jelentené hogy elkezdene nőni a kérdések és válaszok szövegmérete és oldalból foglalt nagysága; és színes lenne hogy elüssön a többitől. Ezzel viszont mások is kénytelen beállni a sorba, hogy az ő kérdésük ne legyen elnyomva. A vége pedig káosz lenne, mert mindenki a nagy méretű, piros színű félkövér kérdéseket tenné ki, mert csak azzal lehet majd érvényesülni. Ezzel pedig meg is bukott a dolog.

2016. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében azért regisztráltam fel, mert tudtam a választ az alábbi kérdésre, amit ezután meg is válaszoltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__4251213-aki-..

2016. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

#3 Nem úgy gondoltam. A kérdések természetesen egységes stílusúak maradnának, pontosan azért, amit írsz is.

A kérdésrészletezésben és a válaszokban viszont hasznos lenne szerintem. Persze bizonyos korlátozásokkal, mondjuk 20-asnál nem lehet nagyobb betűméret, meg két-három szín elég lenne. A betűtípusok nem is lennének fontosak, jó az arial.

Ezzel együtt szerintem a sok troll nem tudna visszaélni, ugyanakkor az igényes válaszok szebbek, olvashatóbbak és érthetőbbek lennének.

Én egy matematikai képletszerkesztőnek is örülnék, de ez kiváltható lenne a képbeszúrással.

2016. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!


Az nem lepett meg, hogy a harmadik kérdésed lett a legnépszerűbb, igaz, szűk körben. De, e témában, karácsonyra, meglepheted magad sok kérdéssel, válasszal.


Csak írd be ide, az Egyéb kategória GYIK alkategóriájának keresőjébe, hogy


szerint változtat lenne ötlet pontoz vélemény


és nyomj rá a Keress!-re!


Mind a hat szót, a minta szerint felsorolva, szóközökkel elválasztva. Akár be is másolhatod innen.

Nyugodtan nézegethetsz a részleges találatok részben is, van mit. Még a 7. oldalon is. Akár olyan csemegét is találhatsz, hogy „Örülnél, ha lenne itt parasztságmérő?”


Ami viszont meglepett, hogy változtatás ürügyén még senki sem írt, méghozzá panaszkodva és elítélően, a pontozásról. (Ami nem pontozás.)

2016. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért regisztráltam, mert csak így tudtam megnézni egy linket, ami akkor elég fontos dologra mutatott.

Mit szeretek benne? Praktikus oldal, facebookhoz képest milliószor értelmesebb eszmecserék folynak itt, annak pedig kifejezetten örülök, hogy a külsőségek nem mennek a tartalom rovására.

És személy szerint jelenlegi formájában elégedett vagyok vele. Egyszerű, teszi a dolgát.

2016. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

1) Bárki bármit mond, a GYIK használatával lehet tanulni is bizonyos értelemben. Emberekkel kulturáltan vitatkozni, véleményt cserélni, mert szerintem legtöbben értelmes emberek vannak fent. A pontozással és a vizuális felülettel nem nagyon foglalkozom, szerintem így jó ahogy van. :)


2) Bármilyen kérdést feltehetsz GYIK-en, és gyorsan választ kapsz rá, az már más kérdés, hogy milyet, de szerintem még mindig ez a legjobb oldal erre a célra. A moderátorok foglalkoznak legalább vele.

2016. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sokat lehet tanulni az emberekrol itt. Olyan korokben, ami nem a termrszetes kozegem koruk vagy nemuk, vagy eppen szexualis iranyultsaguk miatt. Olyan emberekkel kommunikalhatok, akikkel soha az eletben nem talalkoznek amugy.
2016. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elég magányos vagyok és jó , hogy itt valamilyen szinten tudok másokkal beszélni.

Jó lenne ha lehetne kérdést törölni esetleg szerkeszteni. Pl 10 percig ténylegesen nem kerülne ki a kérdés és addig lehet törölni vagy átírni.

2017. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!