Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tervezitek elhagyni Magyarorsz...

Tervezitek elhagyni Magyarországot egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 17:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
De hülye vagy, utolsó
2023. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
55%

10-es: Az a tapasztalatom, hogy negatívan állnak hozzám ha megtudják, hogy magyar vagyok, elfordulnak tőlem stb.

11-es: Hülye vagy.

Hooo, igen, amikor az érvek találkoznak, ezt imádom a gyakoriban, hogy komoly és felnőtt vitákat tarthatunk idegenekkel.

2023. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
Ki a francnak van kedve itt érvelgetni hülyeségekre? Csak benézek és megyek is tovább
2023. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

Én "kalandvágyból" itthon maradok.

Amúgy nagy álmom az USA volt, de azután rájöttem, hogy az itthoni jó jövedelmemmel szinte minden évben tudok az USA-ba utazni, míg azok akik kiköltöztek, sohasem tudnak hazajönni Az USA-ból.

2023. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
26%
Jueszéj
2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

7 éve Svájcban élek és nem tervezek hazamenni. Ha valami okból mégis odakényszerülnék, akkor minden erőmmel azon dolgoznék, hogy mielőbb leléphessek egy értelmes, élhető országba.


Mo. sajnos nem az. :(

2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Senior Séf ***** válasza:
100%
14 éve megtettem. Nem a jobb élet reményében, hanem puszta kalandvágyból. De kiderült, öreg vagyok már hazát cserélni. 8 év után hazajöttem. Jól mondta Tompa Mihály: szívet cseréljen, aki hazát cserél.
2023. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén mostanában senkinek sem tudom ajánlani hogy vándoroljon ki ide Nyugat-Európába, mindenhol egy kalap alá veszik a magyarokat az oroszokkal, hiába magyarázkodna bárki is hogy ő bizony a zorbándiktatúra elől menekül.
2023. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

#8

Nálam a szimpatikusabb kultúra és környezet (ideértve az életstílust), a jobb tanulmányi és munkalehetőségek, a kalandvágy és a szerelem játszott közre.

23/L (#4)

2023. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
Az elkövetkezendő 1-2 évben itt hagyom Magyarországot, mert itt már csak egyre rosszabb lesz a helyzet. Hollandiába szeretnék kimenni, de hogy mennyi időre, az még én se tudom. Barátaim és rokonaim élnek kint, már évek óta, ők tudnak segíteni az elején.
2023. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!