Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tervezitek elhagyni Magyarorsz...

Tervezitek elhagyni Magyarországot egy jobb élet reményében?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 17:25
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
69%
Igen. Még 2-3 év és megyek, ez a része biztos. Sajnos ösztöndíj miatt most dolgoznom kell itthon picit, de sebaj, addig kutatok mit hogyan hol a legjobb meg gyűjtök rá. Meg hát jobb lenne nem egyedül nekivágni majd, de sajnos jelenlegi párom nem vevő rá..
2023. ápr. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

#21

"jelenlegi" párod? Akkor gond egy szál se, mire itt lesz az ideje a kivándorlásnak, már lehet egy olyan lesz akinek ez nincs ellenére :D

Amúgy viccen kívül, ez valóban probléma tud lenni, valakinek engednie kell. Én külföldi lányt vettem el feleségül, egy ideig laktunk is Pesten, de nagyon nem jött be neki, ezért beadtam a derekam és én költöztem ki...

2023. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Cater válasza:
100%
7/22: Látom te is megérted a kint még a "kerítés is kolbászból van" nevű kenyeret.Èn közel 20 évet voltam kint egy skandináv országban. Annak aki ma arra vetemedik hogy kimegy nagyon fel kell kötni a gyatyát,( ismerősöm gépész mérnökként a xaros wc- ét takarította,a gec.s lepedőt cserélte mert másra nem kellet, vagy újság kihordasra apró pénzért stb.. A muszlimok élnek kínt mint hal a vízben ( bútorozott lakást, auto, költő pénzt kapnak) te meg copni fogsz mint a torkos borz.Ha meló kell szólj , újság kihordasra,tudok munkahelyet ajánlani, de előtt keres magadnak lakást stb..
2023. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Cater válasza:
18/23:Igazad van.Egy kalap alá vesznek minket az oroszokkal.A dán öreg szomszédom ( akivel tavaj még együtt ittam, horgásztam) most nekem esett hogy " ti kommunisták vagytok, ki kellene benneteket rakni az éjúúból stb.. mert nem segítünk ukrajnanak.A nyugati média teljesen m g bolonditotta őket.A dánok meg pontosan az a nemzet amelyik csak addig ugat amíg egy orosz rakéta még nem jelenik az országuk felett.A németeknek is megadták magukat annó, most megadták magukat a muszlimoknak, és ha úgy alakul akkor az oroszoknak is meg fogják! Èn kint éltem de megutáltam őket egy életre .
2023. ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 NTBS ***** válasza:
Köszönöm az egy-két választ.
2023. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!